Alcaraz – Tiafoe typy, o której i kiedy mecz, gdzie oglądać półfinał US Open 2022?

W półfinale mężczyzn US Open 2022, Carlos Alcaraz zagra z Francesem Tiafoe. Szykuje się twarda rywalizacja, ale który z nich wyjdzie zwycięsko? Hiszpan czy Amerykanin? Sprawdź nasze typy i dowiedz się kiedy, o której półfinał US Open 2022.

Alcaraz – Tiafoe typy bukmacherskie na półfinał US Open 2022 (11.09.2022)

Poniżej znajdziesz nasze na półfinał US Open 2022, Alcaraz – Tiafoe typy. Dodaliśmy do nich także najkorzystniejsze, znalezione kursy bukmacherskie.

Tiafoe sprawi olbrzymią niespodziankę?

Zarówno Carlos Alcaraz, jak i Frances Tiafoe nie wygrali jeszcze w swojej karierze Wielkiego Szlema. Po półfinale US Open 2022 jeden z nich będzie o krok, żeby dopisać do swojego tenisowego CV to osiągnięcie. Bukmacherzy stawiają, że będzie to Hiszpan. My jednak uważamy, że do finału awansuje Amerykanin. Sprawdź nasze analizy, dlaczego wystawiliśmy na mecz Alcaraz – Tiafoe typy, które zauważysz powyżej.

alcaraz tiafoe typy

Frances Tiafoe szokuje tenisowy świat. Amerykanin nie poprzestał na sensacyjnym pokonaniu Rafaela Nadala, ale później wyrzucł także z turnieju Andrieja Rublowa i awansował do półfinału US Open 2022. Warta podkreślenia jest jego fantastyczna gra i przygotowanie fizyczne, ale też statystyki. Tiafoe stracił tylko jednego seta i to w meczu nie z byle kim, bowiem przeciwko właśnie Rafaelowi Nadalowi. Amerykanin ma więc czym postraszyć swojego rywala, Carlosa Alcaraza.

Alcaraz nie miał łatwej drogi do półfinału US Open 2022, a wręcz przeciwnie, była ona długa i wyboista. W 1/4 finału stoczył pięciosetowy bój z Jannikiem Sinnerem, musząc odwracać wyniki meczu z wyniku 1:2. W 1/8 finału także w pięciu setach ograł Cilicia. Czy będzie wymęczony? 19-latek słynie z dobrego przygotowania fizycznego, więc na pewno będziemy świadkami porywającego widowiska.

Uważamy, że nasze Alcaraz – Tiafoe typy są słuszne. Amerykanin naprawdę gra solidny i mocny tenis, a niesiony na fali zwycięstw, może wykorzystać kolejną, wielką chwilę w swojej karierze. Warty podkreślenia jest fakt, że oba dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze Alcaraz – Tiafoe wygrał właśnie ten drugi. Stawiamy więc na wygraną Amerykanina, ale uważamy, że nie będzie łatwo. Czekają nas w półfinale US Open 2022 cztery, a może i pięć setów rywalizacji.

Bezpośrednie mecze Alcaraz – Tiafoe

  • Alcaraz – Tiafoe 0:2, Hurlingham 2022
  • Alcaraz – Tiafoe 0:2, Barcelona 2021

Kiedy i której półfinał US Open 2022, pomiędzy Alcarazem, a Tiafoe?

Mecz zostanie rozegrany w nocy czasu polskiego, o 1:00 (z 9 na 10 września 2022 roku).

Gdzie transmisja półfinału US Open 2022, Alcaraz – Tiafoe? Gdzie oglądać?

Transmisja na Eurosporcie, a dodatkowo na poniższych stronach dostępny będzie darmowy stream online.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Dodatkowo, w tym tekście prezentujemy typy na finał Igi Świątek.