Świątek – Jabeur typy na finał US Open 2022, kiedy, o której godzinie mecz, gdzie transmisja?

Stało się! Iga Świątek awansowała do finału US Open 2022! W nim, o pełną pulę zagra z Ons Jabeur. Zobacz, kiedy, o której mecz Świątek oraz jak wyglądają nasze analizy i typy bukmacherskie.

Świątek – Jabeur typy, kursy i zakłady na finał US Open 2022 (10.09.2022)

Na pierwszy ogień odkryjmy nasze Świątek – Jabeur typy, a pod nimi znajdziesz szczegółową analizę i zapowiedź finału US Open 2022.

Trzeci tytuł dla Świątek czy pierwszy dla Jabeur?

Iga Świątek, jak dobrze wiemy, w swojej karierze dwukrotnie wygrywała Wielkiego Szlema. Dwa razy uczyniła to na French Open, z czego raz w tym roku. Ons Jabeur nie legitymuje się takimi osiągnięciami, ale Tunezyjka jest w gazie. Jabeur w tym sezonie grała już w finale Wimbledonu, gdzie po trzysetowym meczu musiała uznać wyższość Jeleny Rybakiny. Tyle tytułem wprowadzenia, a czas przeanalizować na finał US Open 2022, Świątek – Jabeur typy bukmacherskie, które zamieściliśmy we wstępie.

Świątek - Jabeur typy

Uważamy, że faworytka, a więc Iga Świątek znów okaże się lepsza od Tunezyjki. Piszemy znów, bowiem Świątek wygrała ostatni bezpośredni mecz przeciwko Jabeur. Rozegrany został w majowym finale w Rzymie, kiedy Polka, kosztem Tunezyjki sięgnęła po tytuł. Jeśli zaś chodzi o całkowitą historię bezpośrednich starć, to mamy w niej remis 2:2.

Świątek nie bez problemów dostała się do finału US Open 2022. Iga Świątek musiała po drodze sporo się napocić. Zapamięta na długo zwłaszcza mecz w 1/8 finału z Jule Niemeier, jak i półfinał przeciwko Arynie Sabalence. W obu tych starciach Polka musiała odrabiać straty, ale będąc jedną nogą poza turniejem, pokazała kapitalne przygotowanie mentalne i fizyczne i odwróciła losy obu meczy. Dzięki temu jest w finale US Open 2022 i dzięki temu może być wyjątkowo napędzona.

Zdecydowanie łatwiej wyglądała droga Ons Jabeur do finału US Open 2022. Tunezyjka po drodze straciła tylko jednego seta, a ostatnie dwa mecze – zarówno półfinał Garcią, jak i ćwierćfinał z Tomljanović kończyła “na czysto”. O tym, że Jabeur na pewno postawi Świątek trudne warunki świadczy jej wygrana w półfinale z dobrze dysponowaną Caroline Garcią. Jabeur potrzebowała w tym meczu zaledwie 1 godziny i 17 minut. Stąd uważamy, że czeka nas trzysetowy finał US Open 2022, Świątek – Jabeur. Typy takie i odpowiadające im kursy znajdziesz we wstępie tekstu.

Ostatnie bezpośrednie mecze Świątek – Jabeur

  • Świątek – Jabeur 2:0, Rzym 2022
  • Jabeur – Świątek 2:0, Cincinnati 2021
  • Świątek – Jabeur 1:2, Wimbledon 2021

Świątek – Jabeur skrót meczu finałowego (Rzym 2022)

Poniżej możesz zobaczyć skrót meczu Świątek – Jabeur, w którym Polka pokonała Tunezyjkę w ich ostatnim starciu, w finale w Rzymie.

Kiedy gra Świątek finał US Open 2022? O której godzinie?

Finał US Open 2022, Świątek – Jabeur o godzinie 22:00 czasu polskiego w sobotę, 10 września 2022 roku.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Jabeur w finale US Open 2022?

Z finału US Open 2022, Świątek – Jabeur transmisja na żywo na Eurosport 1, TVN oraz dodatkowo, na wyszczególnionych poniżej stronach. Wymagana jest rejestracja, żeby oglądać darmową transmisję online.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj