Świątek – Stephens gdzie obejrzeć mecz? Na jakim kanale? Kiedy gra Iga w drugiej rundzie US Open 2022?

Po zwycięstwie nad Włoszką Jasmine Paolini, Iga Świątek przystępuje do drugiej rundy US Open 2022. Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Stephens? Kiedy i na jakim kanale będzie transmisja na żywo? Sprawdź.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Stephens? Kiedy gra i na jakim kanale transmisja?

W drugiej rundzie US Open 2022, Iga Świątek zagra z Amerykanką Sloane Stephens. Z meczu Świątek – Stephens transmisja na żywo na kanale Eurosport 1. Ponadto, mecz, jak i wszystkie pozostałe mecze US Open 2022, będzie można zobaczyć na stronach legalnych bukmacherów za pośrednictwem ich darmowych transmisji online. Wszystkie źródła na mecz Świątek – Stephens gdzie obejrzeć, znajdziesz poniżej.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Ten mecz już 1 września 2022 roku. Spotkanie tak, jak przypuszczaliśmy, trafiło na kort centralny w Nowym Jorku i rozpocznie czwartkową sesję. To oznacza, że Świątek – Stephens rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Świątek - Stephens gdzie obejrzeć

Nie ma co ukrywać, Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką i liczymy, że pewnie zamelduje się w trzeciej rundzie wielkoszlemowego US Open 2022. Trzymamy kciuki za mecz Świątek – Stephens. Jazda Iga!