Betclic Fame MMA – Obstawianie gali i bonus powitalny

Czy wiesz, że tylko w zakładach bukmacherskich Betlclic Fame MMA możesz obstawiać? Bukmacher przygotował bonus powitalny dla wszystkich, których interesuje Fame MMA Friday Arena 2 obstawianie. To cashback 200 zł.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
  • Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
  • +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
 
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Betclic Fame MMA Friday Arena 2 – bonus cashback 200 złotych

Jak już wiesz, Fame MMA 19 obstawianie dostępne jest w zakładach bukmacherskich. Ten bukmacher posiada zakłady i kursy na wszystkie walki zbliżającej się gali. W związku z tym możesz postawić zakłady nie tylko na zwycięzcę, ale na rundę czy sposób, w jaki zakończy się dana walka. Dodatkowo, za rejestrację możesz otrzymać bonus – cashback do 200 złotych.

Betclic kod promocyjny Fame MMA Friday Arena 2

Dodajmy, że możesz aktywować w Betclic Fame Friday Arena 2 kod promocyjny: BETPLMAX. Dzięki temu bukmacher ubezpieczy Twój pierwszy zakład (na Fame lub inne wydarzenie) do kwoty 200 złotych. Zasady są wyjątkowo proste. Załóż konto z kodem, doładuj je, a następnie postaw dowolny zakład o stawce min. 2 zł i kursie min. 1.14. Nie trafiasz? Otrzymujesz zwrot w darmowym zakładzie o wartości stawki Twojego kuponu, minus podatek bukmacherski. Max. zwrot to wspomniane 200 złotych. Dzięki temu możesz spróbować szczęścia jeszcze raz i to bez konieczności następnego doładowywania konta. Obstawiaj więc w Betclic Fame MMA Friday Arena 2 z bonusem za kod promocyjny.

Co jak co, ale w przypadku Betclic Fame MMA Friday Arena 2 obstawianie zapowiada się nieziemsko.  Obstawiaj, wykorzystując w Betclic Fame MMA Friday Arena 2 bonus.

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

1.18

Lisek vs Daro Lew

1.15

4.35

Rafonix vs Xayoo

5.75

1.08

Polak vs Tańcula

2.35

1.48

Zobacz pozostałe kursy