Sparta Wrocław – Wilki Krosno typy, kursy i transmisja (26.05.2023)

Pora przeanalizować przygotowane przez nas Sparta Wrocław – Wilki Krosno typy. Tradycyjnie zadbaliśmy o godne uwagi prognozy.

Sparta Wrocław – Wilki Krosno typy i przewidywania

Zapewne zdążyliście już zerknąć na nasze Sparta Wrocław – Wilki Krosno typy. Zanim omówimy je nieco szerzej, musimy oczywiście przytoczyć sytuację w tabeli PGE Ekstraligi 2023. Obecnie Betard Sparta jest liderem tego zestawienia. Na fotelu najlepszej drużyny znajduje się z dorobkiem 12 punktów. To efekt kompletu sześciu zwycięstw!

Sparta Wrocław - Wilki Krosno typy

Cellfast Wilki Krosno mają natomiast tylko cztery “oczka”. Dwa razy wygrały, a czterokrotnie musiały uznawać wyższość rywali. Ze skromnym dorobkiem znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi. Choćby ta ogromna dysproporcja sprawia, że przeczuwamy, iż Sparta nie będzie miała poważniejszych problemów z pokonaniem Wilków i wygra co najmniej 10-punktową przewagą.

Przewidujemy ponadto, że Piotr Pawlicki wykręci dwucyfrowy wynik. Ten zawodnik ma już całkiem spore doświadczenie, a przynajmniej 10 punktów w starciu z takim rywalem jak Wilki Krosno to wręcz dla niego obowiązek.

Sparta Wrocław – Wilki Krosno składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na pojedynek Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno? Zestawienia tych dwóch ekip zaprezentowaliśmy poniżej. Oczywiście na papierze dużo lepiej prezentuje się ekipa wrocławskiej Sparty. Tacy zawodnicy jak Tai Woffinden, Artiom Łaguta czy Maciej Janowski są wręcz gwarantami punktów. Choć trzeba wspomnieć, że w tym sezonie Brytyjczyk nie najlepiej radzi sobie we Wrocławiu. Może tym razem dojdzie do przełamania.

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Daniel Bewley
11. Artiom Łaguta
12. Piotr Pawlicki
13. Maciej Janowski
14. Kacper Andrzejewski
15. Bartłomiej Kowalski

Cellfast Wilki Krosno:
1. Jason Doyle
2. Piotr Świercz
3. Vaclav Milik
4. Krzysztof Kasprzak
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Miłosz Grygolec

Sparta Wrocław – Wilki Krosno bezpośrednie mecze

Cellfast Wilki Krosno dopiero co awansowały do PGE Ekstraligi. To sprawia, że niestety nie mamy do czego nawiązywać, jeżeli chodzi o dotychczasowe bezpośrednie pojedynki. Historia bezpośrednich starć w tym przypadku zaczyna się dopiero tworzyć!

Kiedy, o której i gdzie oglądać Sparta Wrocław – Wilki Krosno? Transmisja

Do konfrontacji Betard Sparty Wrocław z Cellfast Wilkami Krosno dojdzie w ramach siódmej kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Czy waleczny beniaminek zdoła zepsuć nastroje panujące we Wrocławiu? Niewątpliwie będzie o to piekielnie trudno. W sporcie jednak – przynajmniej teoretycznie – wszystko jest możliwe.

Kiedy Sparta Wrocław – Wilki Krosno i o której godzinie? To spotkanie zostało przewidziane na 26 maja 2023 roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Nieco wcześniej ruszy bezpośrednia transmisja z tego widowiska.

Konfrontację Sparty Wrocław z Wilkami Krosno będzie można śledzić na antenie Eleven Sports 1. Oczywiście bezpośredni przekaz live pojawi się również w internecie. Transmisja udostępniona zostanie choćby na platformie Pilot WP.