Wilki Krosno – Unia Leszno typy, kursy i transmisja (9.08.2023)

Cellfast Wilki Krosno żegnają się z PGE Ekstraligą. Przed ich ostatnim meczem w elicie przedstawiamy kapitalne Wilki Krosno – Unia Leszno typy.

Wilki Krosno – Unia Leszno typy i przewidywania

Sezon zasadniczy PGE Ekstraligi dobiega końca. W ramach ostatniej kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej 2023 dojdzie do starcia Cellfast Wilki Krosno – Fogo Unia Leszno. Ten pojedynek będzie dla drużyny ze stolicy Podkarpacia pożegnaniem z PGE Ekstraligą.

Wilki Krosno - Unia Leszno typy

Zanim przedstawimy Wilki Krosno – Unia Leszno typy, musimy podkreślić, że Wilki wniosły do najwyższej ligi trochę kolorytu i zapewniły kibicom sporo emocji, jednak ostatecznie nie sprostały zadaniu, jakim było utrzymanie w elicie. Zapewne w Krośnie odczuwają ogromny niedosyt. Udało się skompletować przecież całkiem przyzwoitą kadrę, ale to nie wystarczyło, by zachować ligowy byt.

Krośnianie muszą przełknąć gorycz porażki. Już na pewno nie obronią miejsca w PGE Ekstralidze, a to sprawia, że pewnie z zespołu zeszło ciśnienie. Nie ma już żadnej presji. I właśnie to może ponieść Wilki do odniesienia triumfu nad leszczyńską Unią. Przeczuwamy taki triumf na otarcie łez krośnieńskich fanów.

Jednocześnie prognozujemy, że Wilki do zwycięstwa poprowadzi Jason Doyle. Ten doświadczony zawodnik  – naszym zdaniem – może pięknie pożegnać się z krośnieńskim klubem. Prognozujemy, że może zapisać na swoim koncie co najmniej 12 punktów.

Wilki Krosno – Unia Leszno składy awizowane

Oczywiście warto sprawdzić, jak wyglądają awizowane składy na mecz Wilki Krosno – Unia Leszno. Na jakie zestawienia postawili członkowie sztabów szkoleniowych obu ekip? Rzućcie okiem:

Fogo Unia Leszno
1. Bartosz Smektała
2. Janusz Kołodziej
3. Chris Holder
4. Jaimon Lidsey
5. Grzegorz Zengota
6. Damian Ratajczak
7. Antoni Mencel

Cellfast Wilki Krosno
9. Vaclav Milik
10. Lars Skupień
11. Andrzej Lebiediew
12. Mateusz Świdnicki
13. Jason Doyle
14. Krzysztof Sadurski
15. Denis Zieliński

Liderem gospodarzy podczas tej konfrontacji powinien być Jason Doyle. W ciemno można zakładać, że po przeciwnej stronie barykady solidnie pojadą m.in. Janusz Kołodziej i Chris Holder.

Wilki Krosno – Unia Leszno bezpośrednie mecze

Do tej pory doszło do jednego oficjalnego starcia tych dwóch drużyn. 9 kwietnia 2023 roku, w ramach pierwszej rundy bieżącego sezonu, minimalnie lepsza była Fogo Unia Leszno.

  • Unia Leszno – Wilki Krosno 46:44

Fogo Unia Leszno nieznacznie pokonała Cellfast Wilki Krosno. Spotkanie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zakończyło się wynikiem 46:44. W Krośnie zatem walka toczyć się będzie o trzy punkty.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Wilki Krosno – Unia Leszno? Transmisja

Kiedy Wilki Krosno – Unia Leszno i o której godzinie? To spotkanie odbędzie się 9 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji w ramach starcia drużyn z Krosna i Leszna przewidziany został na godzinę 18:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

Właśnie dlatego warto zarezerwować sobie nieco czasu, by śledzić bezpośrednią transmisję z tego widowiska. Pojawi się ona na Canal+ Sport 5 i w Canal+ online.