Dla kogo Złota Piłka? Luka Modrić wskazał swojego faworyta

Dla kogo Złota Piłka? Luka Modrić wskazał swojego faworyta

Tegoroczna Złota Piłka wzbudza sporo emocji. Nie tylko ze względu na to, że wszyscy zastanawiają się czy po trofeum sięgnie Robert Lewandowski, Lionel Messi, Karim Benzema a może ktoś inny? Ale też z racji faktu, że przed rokiem France Football zrezygnowało z wyłonienia zwycięzcy. W związku z tym, coraz więcej osób komentuje, kto powinien zgarnąć Złotą Piłkę w tym roku. Teraz głos zabrał Luka Modrić. Piłkarz Realu Madryt wskazał swojego faworyta.

Luka Modrić wskazał faworyta

Za nieco ponad miesiąc poznamy zwycięzcę Złotej Piłki. Wśród głównych kandydatów wymienia się Lionela Messiego, Roberta Lewandowskiego czy Karima Benzemę. I to właśnie francuski napastnik został wymieniony przez Lukę Modricia jako ten, który powinien odebrać cenną statuetkę. Nie można być tutaj zaskoczonym, bowiem obaj są dobrymi kolegami z Realu Madryt. Modrić wskazuje nie tylko na świetne liczby Benzemy, ale też zwycięstwo z reprezentacją Francji w Lidze Narodów, co w jego odczuciu powinno być decydujące przy wyłonieniu zwycięzcy Złotej Piłki.

Bukmacherzy już wiedzą dla kogo Złota Piłka?

Cóż. W kuluarach coraz głośniej spekuluje się, że Złota Piłka powędruje po raz siódmy w ręce Lionela Messiego. I właśnie Argentyńczyk jest na ten moment faworytem zakładów bukmacherskich. Wiele osób wskazuje też Roberta Lewandowskiego, który u bukmacherów jest tuż za plecami gracza PSG. Cóż, jeśli ma wygrać duch sportu, to jak najbardziej, Złota Piłka powinna trafić do Lewandowskiego. Ciężko bowiem szukać więcej sukcesów za ostatni okres u Messiego, niż wygranie Copa America, które co prawda jest olbrzymim triumfem, ale jak ma to się do wyników osiąganych przez Lewandowskiego?

Sprawdź także, ile zarabia Lewandowski i najbogatsi Polscy sportowcy.