FC Barcelona – Manchester City gdzie obejrzeć? Transmisja, stream online za darmo (24.08)

Już w środę, 24 sierpnia 2022 roku mecz towarzyski FC Barcelona – Manchester City. Gdzie obejrzeć? Na jakim kanale transmisja? Czy będzie stream online za darmo?

fc barcelona manchester city gdzie obejrzeć

Gdzie obejrzeć FC Barcelona – Manchester City? Transmisja i stream online

Mamy świetną wiadomość dla kibiców, mecz FC Barcelona – Manchester City, który rozpocznie się 24.08.2022, o godzinie 21:30, będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie. W tym drugim przypadku będzie to darmowa transmisja online!

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

Oglądaj tutaj

FC Barcelona – Manchester City Transmisja telewizyjna

Spotkanie FC Barcelona – Manchester City, w którym liczymy na kolejne gole Roberta Lewandowskiego, pokaże stacja Eleven Sports 1. Można ją oglądać, posiadając stosowny pakiet telewizyjny bądź wykupić dostęp online. Jednak to niejedyna opcja, żeby obejrzeć mecz FC Barcelona – Manchester City. Transmisja będzie także w internecie i to za darmo!

FC Barcelona – Manchester City Stream online za darmo

Darmowy stream online z meczu FC Barcelona – Manchester City na Youtube, na oficjalnym kanale gospodarzy, pod nazwą Barca TV. W tym przypadku jedyną niedogodnością będzie brak polskiego komentarza, który ozdobi mecz podczas transmisji na Eleven Sports 1.

Jeżeli chcesz obstawiać ten mecz, zajrzyj do naszego tekstu z typami bukmacherskimi.