Formuła 1 – gdzie oglądać sezon 2022? Transmisja na żywo, stream online

formuła 1 gdzie oglądać

Spośród wszystkich sportów motorowych, największym prestiżem cieszy się Formuła 1 gdzie oglądać możemy prawdziwych artystów w poruszaniu się bolidem. Nie dziwi więc wielkie zainteresowanie zmaganiami w sezonie 2022. W niniejszym artykule podpowiemy, gdzie można obejrzeć każdy wyścig i u jakich bukmacherów warto zawierać zakłady na F1.

Formuła 1 na żywo – gdzie oglądać?

Fani sportów motorowych doskonale wiedzą, że Formuła 1 na żywo dostarcza mnóstwa emocji i wielkiej dawki rozrywki. Jeżeli zawierasz zakłady bukmacherskie i dobrze znasz układ sił w F1 transmisja jest pewnie tym, czego szukasz. Kto bowiem nie lubi oglądać transmisji z wydarzenia sportowego, które obstawił? Absolutnie każdy! Bukmacherzy, którzy umożliwiają zawieranie zakładów na jeden z najbardziej prestiżowych sportów naszego globu to absolutna krajowa czołówka. Należą do nich rzecz jasna STS, Fortuna i Betclic.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus

Formuła 1 – transmisja telewizyjna

W naszym kraju F1 wciąż cieszy się ogromną popularnością, choć w gronie kierowców wyścigowych nie oglądamy już Roberta Kubicy. Biorąc pod uwagę to, jak ważna dla odbiorców jest Formuła 1 stream nie zawsze bywa tym, co spełnia ich oczekiwania. Wielu pasjonatów tego sportu preferuje klasyczną telewizyjną transmisję. Taką zapewniają kanały z rodziny Eleven Sports. Eksperci tej stacji bardzo profesjonalnie prowadzą studia, a na kanale Eleven Sports 1 możemy oglądać nie tylko wyścigi, ale i treningi oraz kwalifikacje w jakości obrazu 4K.

F1 2022 – stream online

Nie jest żadną tajemnicą, że każdego weekendu, w którym kierowcy przystępują do ścigania, ogromna rzesza fanów poszukuje transmisji online. To pytanie często zadają sobie fani F1: gdzie oglądać dzisiejszy wyścig? Okazuje się, że mamy nawet kilka opcji legalnego dostępu do transmisji przez Internet. Tą, która zdecydowanie wybija się ponad pozostałe jest wykupienie pakietu kanałów Eleven Sports w WP Pilot. Kosztuje zaledwie 13,99 PLN i funkcjonuje na zasadzie miesięcznej, odnawialnej subskrypcji.

0 0 votes
Article Rating