Formuła 1 – gdzie oglądać sezon 2023? Transmisja na żywo, stream online

Spośród wszystkich sportów motorowych, największym prestiżem cieszy się niewątpliwie Formuła 1, gdzie oglądać możemy prawdziwych artystów w poruszaniu się bolidem. Nie dziwi więc wielkie zainteresowanie zmaganiami w sezonie 2023. W tym artykule wyjaśnimy, gdzie można obejrzeć każdy wyścig F1.

Formuła 1 na żywo – gdzie oglądać?

Fani sportów motorowych doskonale wiedzą, że Formuła 1 na żywo dostarcza ogromnych emocji i gigantycznej dawki rozrywki oraz adrenaliny. Nic więc dziwnego w tym, że nie brakuje chętnych do śledzenia poczynań najlepszych kierowców na świecie. To prawdziwi mistrzowie w sztuce F1. Niejednokrotnie wyczyniają prawdziwe cuda!

Jeżeli zawierasz zakłady bukmacherskie i dobrze znasz układ sił w F1 transmisja jest pewnie tym, czego szukasz. Kto bowiem nie lubi oglądać transmisji z wydarzenia sportowego, które obstawił? Absolutnie każdy to uwielbia! I warto wiedzieć Formuła 1 gdzie oglądać w sezonie 2023. Trochę się pozmieniało, zatem tym bardziej warto zaktualizować swoją “bazę danych”.

OGLĄDAJ TUTAJ

Formuła 1 – transmisja telewizyjna

W naszym kraju F1 wciąż cieszy się ogromną popularnością, choć w gronie kierowców wyścigowych nie oglądamy już Roberta Kubicy. Biorąc pod uwagę to, jak ważna dla odbiorców jest Formuła 1 stream nie zawsze bywa tym, co spełnia ich oczekiwania.

formuła 1 gdzie oglądać

Wielu pasjonatów tego sportu preferuje klasyczną telewizyjną transmisję. W zeszłym sezonie zmagania można było śledzić na kanałach z rodziny Eleven Sports. Tym razem będzie inaczej! Pełne transmisje F1 w języku polskim w 2023 roku będzie można oglądać wyłącznie na platformie Viaplay.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań z pewnością będą więc rozczarowani. Nie będzie już bowiem szans na to, by śledzić zmagania kierowców w TV. Dostęp do transmisji zostanie zaoferowany wyłącznie za pośrednictwem internetu. Będzie można go uzyskać po opłaceniu subskrypcji. Wystarczy uiścić opłatę w wysokości 55 złotych i wszystko będzie gotowe do oglądania. To niewątpliwie bardzo istotna kwestia. Warto również podkreślić, że nie ma szans na legalny darmowy dostęp do transmisji z wyścigów Formuły 1. By oglądać zmagania, trzeba nieco głębiej sięgnąć do kieszeni. Umówmy się jednak – 55 zł to wcale nie jest wielki wydatek.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 

F1 2023 – stream online

Nie jest żadną tajemnicą, że każdego weekendu, w którym kierowcy przystępują do ścigania, ogromna rzesza fanów poszukuje transmisji online. To pytanie często zadają sobie fani F1: gdzie oglądać dzisiejszy wyścig? Okazuje się, że mamy nawet kilka opcji legalnego dostępu do transmisji przez internet.

Tą, która zdecydowanie wybija się ponad pozostałe jest wykupienie pakietu F1 TV. F1 TV Pro można nabyć za 5,99 euro za 30 dni lub 49,99 euro za rok. F1 TV Access kosztuje 2,99 euro za 30 dni lub 26,99 euro za rok. Jeżeli chcesz oglądać oficjalny przekaz, zapewniony przez organizatora cyklu, to śmiało możesz skorzystać z tego rozwiązania. Zapewnia ono transmisje bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo można trochę zaoszczędzić względem transmisji na Viaplay.

Z pewnością nie zabraknie jednak takich, którzy ograniczą się do serwisu streamingowego Viaplay. Gwarantuje on transmisje wysokiej jakości. Jedynym minusem – z perspektywy wielu osób – jest jednak konieczność podłączenia do internetu. Za zaletę można natomiast uznać to, że transmisjom na Viaplay towarzyszy profesjonalny komentarz w języku polskim. Dzięki temu widzowie z naszego kraju dowiadują się o wszelkich szczegółach związanych ze sportową rywalizacją.

OGLĄDAJ TUTAJ