Gamrot – Ferreira o której i gdzie oglądać? Transmisja

Gamrot – Ferreira o której i gdzie oglądać? Transmisja

Już buzują emocje przed walką Gamrot vs Ferreira. Dzięki ewentualnej wygranej Mateusz Gamrot może znaleźć się w czołowej piętnastce rankingu kategorii lekkiej i zrobić kolejny mały kroczek ku ewentualnej walce o pas. Sprawdź, gdzie oglądać Gamrot vs Ferreira, o której walka i przeczytaj naszą zapowiedź.

Gamrot vs Ferreira zapowiedź walki (19.12.2021)

Dla Mateusza Gamrota będzie to czwarta walka dla federacji UFC. Polak w debiucie został rzucony na głęboką wodę przeciwko Guramowi Kutateladze. Walka mogła pójść w obie strony, lecz ostatecznie sędziowie wskazali na Gruzina. To tylko podrażniło popularnego “Gamera”, który dwa kolejne pojedynki skończył przed czasem. Najpierw Gamrot ciosami w drugiej rundzie znokautował Scotta Holtzmana, a w kolejnej walce już niespełna po minucie, kimurą poddał Jeremy'ego Stephensa. Co ciekawe, za każdą ze swoich trzech dotychczasowych walk, “Gamer” otrzymał bonusy finansowe. Już teraz został okrzyknięty jedną z potencjalnych przyszłych gwiazd UFC, a treningi w American Top Team robią swoje.

To dlatego warto dowiedzieć się, gdzie oglądać Gamrot – Ferreira oraz o której godzinie początek walki. Tego po prostu nie można przegapić. Przeciwko Mateuszowi Gamrotowi stanie doświadczony Diego Ferreira. Brazylijczyk bije się dla UFC już od 2014 roku. W tym czasie Ferreira stoczył 12 walk, z których wygrał 8. W styczniu 2022 roku Diego Ferreira skończy już 37-lat i może to być dla niego ostatni dzwonek w UFC. Gamrot musi więc uważać.  Mimo tego, że Brazylijczyk przegrał dwie ostatnie walki i nie zaprezentował się najlepiej, jeśli chodzi o wydolność  fizyczną.

Gdzie oglądać Gamrot vs Ferreira?

Z gali UFC Fight Night 199 transmisja dostępna będzie za pośrednictwem UFC Fight Pass. Dodatkowo Gamrot vs Ferreira transmisja (oraz cała karta główna) na Polsacie Sport oraz w Polsat Box Go (tutaj z Gamrot vs Ferreira stream online).

Gamrot vs Ferreira o której?

Cała gala UFC rozpocznie się o godzinie 22:00. O której Gamrot vs Ferreira? Godzina rozpoczęcia walki według harmonogramu to 1:30 czasu polskiego. Jak dobrze wiesz, wszystko to może się delikatnie pozmieniać i zależy od przebiegu poprzednich walk. Warto więc śledzić całą galę bądź chociaż kilka wcześniejszych pojedynków, żeby nie przegapić o której godzinie walczy Gamrot z Ferreirą.

Interesują Cię typy i zakłady bukmacherskie?

Jeżeli interesują Cię typy i zakłady, sprawdź nasze przewidywania na nadchodzącą galę i walkę Mateusza Gamrota