KSW 83 Colosseum 2 wyniki walk na żywo, skróty, kto wygrał?

Sprawdź, kto wygrał na KSW 83 Colosseum. Wyniki walk i skróty wideo znajdziesz w naszym tekście.

KSW 83 Colosseum 2 wyniki

KSW 83 wyniki walk i skróty wideo – relacja na żywo

Poniżej znajdziesz wyniki walk KSW 83. Skróty wideo także mamy.

[ STRONA WYMAGA RĘCZNEGO ODŚWIEŻANIA ]

Kto wygrał Mariusz Joniak – Sebastian Romanowski? Wynik walki i skrót

Większościową decyzją sędziów wygrywa Mariusz Joniak. 

Obaj dostali tę walkę dosłownie w ostatniej chwili, kiedy okazało się, że odwołany został pojedynek Sebastiana Przybysza w związku z tym, iż jego rywal nie zrobił wagi. Pierwsza runda bez fajerwerków. W drugiej gong uratował Romanowskiego, gdyż Joniak był bliski uduszenia rywala. W trzeciej rundzie Joniak szybko przeszedł do parteru i kontrolował ten pojedynek.

Kto wygrał Krzysztof Głowacki – Patryk Gleba Tołkaczewski? Wynik walki i skrót

Krzysztof Głowacki wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut po ciosie z dosiadu. Poniżej skrót walki.

Sędzia przerywa pojedynek w pierwszej rundzie. Gleba miał Głowackiego w dosiadzie, ale Główka z dołu wypalił prawdziwą bombę i znokautował swojego rywala. Tego jeszcze nikt w mma nie widział! Po około 1,5 minucie walki w stójce, Gleba sprowadził Głowackiego i zyskał dosiad. Wydawało się, że zacznie rozbijać rywala, ale wtedy Głowacki uderzył jednak lewym prosto w szczękę Gleby, a ten padł jak rażony piorunem.

Kto wygrał Maziej Kazieczko – Leo Brichta? Wynik walki i skrót

Leo Brichta wygrał przed niejednogłośną decyzję sędziów.

Obaj, jak wszyscy się spodziewali, postawili na kick-boxerski pojedynek. Nikt nie potrafił znokautować rywala, choć oboje zwłaszcza w końcówce trzeciej rundy wyprowadzili kilka mocnych, a przede wszystkim celnych ciosów. Ta walka mogła się podobać. Efektowny pojedynek w stójce.

Kto wygrał Daniel Rutkowski – Adam Soldaev? Wynik walki i skrót

Daniel Rutkowski wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów (30:27, 30:27, 29:28). Poniżej skrót walki.

Pierwsza runda głównie w stójce, choć przez pewien czas Rutkowki mocno dociskał Soldaeva do siatki. W drugiej rundzie Rutkowski znów długo dociskał rywala do klatki, a następnie kapitalnie wyniósł i rzucił o matę Soldaevem. Dwie rundy zdecydowanie pod kontrolą Rutkowskiego. W trzeciej rundzie po dłuzszej wymianie uprzejmości w stójce, Rutkowski sprowadził Soldaeva do parteru na nieco ponad minutę do końca walki. Na ostatnie kilkadziesiąt sekund wstali, ale Rutek znów kontrolował walkę dociskając Soldaeva do siatki.

Kto wygrał Roman Szymański – Valeriu Mircea? Wynik walki i skrót

Valeriu Mircea wygrywa niejednogłośna decyzją sędziów. (29:28, 28:29, 28:29). Zobacz skrót walki.

W pierwszej rundzie kapitalne latające kolano Mircei, który poszedł za ciosem. Szymański cudem to przetrwał. Mołdawianin po chwili jednak obalił Szymańskiego. Do końca pierwszej rundy Mircea kontrolował walkę z góry, obijając Szymańskiego. Szymański mocno trafił Mirceę w drugiej rundzie, ale tym razem to Mołdawianin przetrwał tarapaty. Druga runda najpierw pod znakiem parterowej walki z Szymańskim u góry, a później wymiany w stójce. Trzecia runda dość wyrównana, w szyki obu zawodników dało się ogromne zmęczenie.

Kto wygrał Michał Materla – Radosław Paczuski? Wynik walki i skrót

Michał Materla nokautuje ciosami Radosława Paczuskiego w pierwszej rundzie. (1 minuta 37 sekunda). Oto skrót walki.

Paczuski trafił w pierwszej rundę Materlę podbródkowym. Materla był podłączony, ale przetrwał to. Po kilku chwilach to Materla czysto trafił Paczuskiego overhandem, ten padł i Materla dokończył go w parterze. Sędzia przerywa walkę w pierwszej rundzie. Ależ zwrot akcji!

Kto wygrał Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica? Wynik walki i skrót

Arkadiusz Wrzosek wygrywa przed poddanie duszeniem w pierwszej rundzie. Sprawdź poniższy skrót walki.

Wrzosek od pierwszej sekundy zaatakował Stoicę. Już po 10 sekundach sprowadził swojego rywala do parteru. Próbował go najpierw obijać ciosami, a później udusił przedramieniem. Walka trwała zaledwie 2 minuty i 9 sekund.

Kto wygrał Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski? Wynik walki i skrót

Paweł Pawlak wygrywa przed nokaut. Sędzia przerwał walkę w piątej rundzie po ciosach w parterze.

Pierwsza runda na razie bez fajerwerków. Obaj ostrożnie, choć większą wszechstronność pokazał Pawlak. W drugiej rundzie z początku zaczęła uwidaczniać się przewaga Pawlaka. Jednak Romanowski polował na jeden cios lub akcję z podwójnym długim i był aktywniejszy w drugiej połowie tej rundy.

W trzeciej rundzie Pawlak rozpoczął od dwóch nieudanych prób sprowadzenia. Dalsza część rundy upłynęła pod znakiem walki w stójce. Po jednym ze zderzeń głowami, na czole Romanowskiego pojawiło się duże rozcięcie. Krew będzie mu przeszkadzać w widzeniu na prawe oko.

Pawlak w czwartej rundzie sprowadził Romanowskiego i zasypał go łokciami. Mocno rozbita twarz Romanowskiego, wiele krwi na macie, ale przetrwał to Tommy. Uratował go gong.

Lekarz sprawdził Romanowskiego przed piątą rundą i pozwolił mu kontynuować walkę. Piąta runda od początku pod dyktando Pawlaka, który znów sprowadził Romanowskiego. Pawlak zasypuje rywala na zmianę ciosami i dociska jego szyję. Sędzia przerwał walkę po tym, jak Pawlak znów zasypywał głowę Romanowskiego łokciami.

Kto wygrał Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka? Wynik walki i skrót

Szpilka wygrywa przez nokaut prawym prostym na początku drugiej rundy.

Szpilka od początku próbował zaatakować latającym kolanem, ale błyskawicznie Pudzian sprowadził go do parteru. Fatalny błąd Szpilki. Pudzianowski kontrolował z góry, ale nie potrafił przebić się ciosami z góry przez gardę Szpilki. Runda dla Pudziana, który był cały czas z góry, ale obaj stracili sporo sił.

Od początku drugiej rundy Pudzianowski spróbował sprowadzić Szpilę, ten jednak się obronił i poszedł na stójkową wymianę. Trafił Pudziana, który upadł zamroczony i sędzia przerwał walkę, nie dopuszczając, żeby Szpilka dobił Pudzianowskiego.

Kto wygrał Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse? Wynik walki i skrót

Marian Ziółkowski zerwał więzadło w kolanie na rozgrzewce. Walka Ziółkowski – Parnasse została odwołana w ostatniej chwili.

Kto wygrał Mamed Khalidov – Scott Askham? Wynik walki i skrót

Mamed Khalidov nokautuje Askhama w trzeciej rundzie. Sędzia przerywa walkę.

Mamed chciał zacząć szybko, ale Askham docisnął go do siatki. Khalidov uwolnił się z tego ucisku i już w drugiej minucie walki znalazł się na górze w parterze. Khalidov był cały czas z góry, choć w końcowych sekundach pierwszej rundy Askham był bliski założenie dźwigni na nogę Mameda.

Na początku drugiej rundy Khalidov przechwycił kopnięcie Askhama i znów sprowadzil go. Mamed obijał Askhama z góry, a ten próbował znów założyć skrętówkę najpierw na nogę później na stopę. Khalidov popatrzył tylko i pokiwał głową, że nic z tego.

W trzeciej rundzie Mamed trafił bocznym kopnięciem na doły, Askham upadł, a kiedy sie podniósł, to Khalidov poprawił latającym kopnięciem i dobił go na ziemi. Sędzia przerwał walkę.

Karta walk KSW 83 Colosseum 2 – wyniki

Poniżej możesz zobaczyć, jakie 11 walk przygotowali organizatorzy KSW 83 Colosseum 2. Wyniki walk, tak jak wspomnieliśmy, znajdziesz we wstępie tekstu.

 • kategoria średnia: Mamed Khalidov (36-8-2, 16 KO, 16 SUB) – Scott Askham (19-5, 12 KO, 2 SUB)
 • kategoria lekka: Marian Ziółkowski (25-8-1-1NC, 6 KO, 13 SUB) – Salahdine Parnasse (17-1, 2 KO, 7 SUB) – o pas mistrzowski
 • kategoria ciężka: Mariusz Pudzianowski (17-8-1NC, 12 KO) – Artur Szpilka (2-0, 2 KO)
 • kategoria średnia: Paweł Pawlak (21-4-1, 10 KO, 3 SUB) – Tomasz Romanowski (18-8-1NC, 7 KO, 1 SUB) – o pas mistrzowski
 • kategoria ciężka: Arkadiusz Wrzosek (2-0, 1 KO) – Bogdan Stoica (debiut)
 • kategoria średnia: Michał Materla (32-9, 12 KO, 13 SUB) – Radosław Paczuski (5-1, 4 KO)
 • kategoria lekka: Roman Szymański (17-6, 4 KO, 4 SUB) – Valeriu Mircea (28-8-1, 12 KO, 12 SUB)
 • kategoria piórkowa: Daniel Rutkowski (15-3-1NC, 7 KO, 1 SUB) – Adam Soldajew (7-1, 4 KO, 1 SUB)
 • kategoria lekka: Maziej Kazieczko (9-2, 6 KO) – Leo Brichta (10-3-1NC, 5 KO, 4 SUB)
 • kategoria ciężka: Krzysztof Głowacki (debiut) – Patryk Tołkaczewski (debiut)
 • limit umowny do 74 kg: Mariusz Joniak (10-4, 1 KO, 8 SUB) – Sebastian Romanowski (14-10-1, 4 KO, 2 SUB)

Jak to zwykle w mma bywa, także na KSW 83 Colosseum wyniki walk zaskoczą wielu kibiców. Jesteśmy ciekawi nie tylko jak będą wyglądać wyniki walk KSW 83 Colosseum, ale także czy dojdzie do spektakularnych nokautów, epickich walk czy nieprawdopodobnych zwrotów akcji. Pamiętaj, że z KSW 83 Colosseum 2 skróty walk możesz zobaczyć powyżej.