Polska – Holandia składy. Jaki skład reprezentacji Polski na kolejny mecz Ligi Narodów?

Wszyscy zastanawiamy się, jaki będzie skład reprezentacji Polski na najbliższy mecz z Holandią w ramach Ligi Narodów.

polska holandia składy

Skład reprezentacji Polski na mecz Polska – Holandia

Zanim poznamy oficjalny wyjściowy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią, warto rzucić okiem na ostatnie doniesienia i to, co wyjawił Czesław Michniewicz. Wobec tego wiemy, jaki może być skład na mecz Polska – Holandia. Biało-czerwoni znów nie wybiegną w najsilniejszym zestawieniu. W wyjściowym składzie Polaków zobaczymy za to Nicolę Zalewskiego czy Matty'ego Casha.  Zabraknie chociażby Roberta Lewandowskiego, Kamila GLika, Grzegorza Krychowiaka czy Wojciecha Szczęsnego, który stanowili trzon reprezentacji w jej najważniejszych meczach.

Prognozowany skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią: Skorupski – Cash, Bednarek, Kiwior, Bereszyński – Frankowski, Klich, Linetty, Zieliński, Zalewski – Piątek

Wyjściowy skład reprezentacji Polski powinien opierać sie na jednym napastniku, którym będzie Krzysztof Piątek. Za jego plecami zagra podwieszony Piotr Zieliński. Wielki powrót znotuje Karol Linetty, a w dłuższym wymiarze czasu będziemy mogli podziwiać Nicolę Zalewskiego.

Zanim poznamy oficjalne na mecz Holandia – Polska składy, można też pokusić się o potencjalny wyjściowy skład naszych rywali. Widzimy to tak:

Flekken – Timber, de Vrij, Ake – Dumfries, Berghuis, de Jong, Klaassen, Blind – Depay, Bergwijn.