SEC Pardubice 2022 typy, zakłady i kursy na Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu

Pora zakończyć cykl Tauron SEC 2022. Ostatnia runda odbędzie się w czeskich Pardubicach. Przed tym turniejem uważnie przeanalizowaliśmy Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu 2022 zakłady. 

indywidualne mistrzostwa europy na żużlu 2022 zakłady

Typy na SEC Pardubice 2022 (Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu)

Ostatnia runda SEC 2022 odbędzie się już 23 września 2022 roku w Pardubicach. Z tej okazji przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne SEC Pardubice 2022 typy. Oto one:

Batalia o tytuł dla Leona Madsena?

Niezwykle ciekawie zapowiada się ostatnia runda cyklu Tauron SEC 2022. Ciekawie powinno być choćby ze względu na batalię o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Obecnie na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej znajduje się Janusz Kołodziej. Polak ma tylko punkt przewagi nad drugim w tym zestawieniu Leonem Madsenem.

Na czeskiej ziemi zatem wszystko się wyjaśni. My uważamy, że Kołodziej niestety nie zgarnie mistrzowskiego tytułu. To bardzo dobry zawodnik, ale jesteśmy zdania, że tym razem górą będzie Madsen, który w Pardubicach powinien wykorzystać swoje międzynarodowe doświadczenie.

Jakie jeszcze SEC Pardubice 2022 zakłady powinny przykuć waszą uwagę? Naszym zdaniem warto postawić na to, że w TOP4 znajdzie się Patryk Dudek. Ten zawodnik jedzie w tym sezonie bardzo dobrze i powinien potwierdzić, że jest jednym z najlepszych żużlowców Starego Kontynentu.

Kto ma najlepsze na SEC Pardubice 2022 kursy?

Pytasz o świetne kursy na SEC Pardubice? Zapoznaj się uważnie z prognozami, które zaprezentowaliśmy na wstępie.