Australian Open 2023 wyniki na żywo (półfinały)

Przed nami półfinały Australian Open 2023. W grze pozostały już tylko cztery najlepsze kobiety i mężczyźni. W tym gronie jest Magda Linette. Razem z nami sprawdzisz z Australian Open 2023 wyniki meczów na żywo.

Australian Open – wyniki na żywo (półfinały AO 2023)

Oto wszystkie dzisiejsze wyniki meczów Australian Open 2023 na żywo.

Chyba nikt nie przypuszczał, że Magda Linette znajdzie się w gronie półfinalistek Australian Open 2023. Wyniki Polki zachwycają i trzeba przyznać, że po odpadnięciu Igi Świątek, oczy wszystkich polskich kibiców są zwrócone właśnie na poznaniankę. Linette w półfinale zagra z faworytką AO 2023, a więc Aryną Sabalenką. W drugim półfinale kobiet, a w zasadzie to pierwszym, Elena Rybakina podejmie Viktorię Azarenką. Ten mecz 26 stycznia 2023 roku, o godzinie 9:30. Tuż po nim na korcie pojawi się Magda Linette.

Także Australian Open wyniki mężczyzn będziemy śledzić bacznie. Panowie przystąpią do rywalizacji dzień później, a mianowicie w piątek 27 stycznia 2023 roku. Półfinały to Djoković – Paul oraz Chaczanow – Tsitsipas. Czy z tych meczów Australian Open 2023 wyniki nas zaskoczą? Wydaje się, że nie i w finale zagra Djoković z Tsitsipasem. Poczekajmy jednak, bowiem dopóki piłka w grze, dopóty wszystko jest możliwe.

Trzymamy zatem kciuki za Magdę Linette, a z półfinałów Australian Open 2023 wyniki na żywo możesz śledzić na naszej stronie. Tekst odświeża się automatycznie.