Australian Open 2024 gdzie oglądać? Transmisje meczów

14-28 stycznia to czas, w którym kibice będą emocjonować się zmaganiami w Australian Open 2024. Gdzie oglądać mecze w Melbourne? Transmisje dostępna będą zarówno w telewizji, jak i online.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Australian Open 2024? Transmisja online i tv

Zacznijmy od tego, gdzie oglądać Australian Open w internecie. Transmisje za darmo dostępne będą na stronie bukmachera Superbet. Aby na nią wejść, możesz skorzystać z poniższego przycisku.

Oglądaj tutaj

Żeby oglądać z Australian Open 2024 transmisje online za darmo, należy założyć konto gracza. Proces rejestracji nie jest skomplikowany i ogranicza się do podania podstawowych danych oraz trwa około 30 sekund.

Dlaczego warto oglądać transmisje Australian Open 2024 na stronie bukmachera? Ponieważ w odróżnieniu od telewizji, nie posiadają oni limitowanej ilości kanałów. Dzięki temu zobaczysz tam równolegle wszystkie trwające mecze Australian Open 2024. Transmisje są na żywo i za darmo. Możesz płynnie przełączać się pomiędzy wybranymi meczami lub wybrać interesujące Cię spotkanie. Mało tego, w możesz oglądać Australian Open na komputerze, ale równie dobrze na telefonie komórkowym, korzystając ze stron mobilnych i dedykowanych aplikacji.

Icon Sport

Warto wiedzieć nie tylko gdzie oglądać Australian Open 2024, ale też jakie są zasady transmisji u bukmachera:

  • Superbet TV: wymagane rejestracja konta.

Żeby zatem oglądać Australian Open 2024 wystarczy rejestracja konta.

Australian Open 2024 – gdzie oglądać w telewizji?

Spójrzmy teraz, gdzie oglądać Australian Open w telewizji. Prawa do transmitowania wielkoszlemowego turnieju w Melbourne posiada Eurosport. W związku z tym wybrane mecze Australian Open 2024 obejrzysz na kanałach Eurosport 1 oraz Eurosport 2. Pewne jest, że będą pokazywane tam mecze Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette, Magdaleny Fręch oraz inne najciekawsze pojedynki..

Kiedy Australian Open 2024? O której godzinie mecze?

Skoro wiesz już, gdzie oglądać Australian Open 2024, to spójrz na terminarz turnieju. Sesja poranna w Melbourne będzie rozpoczynać się najczęściej o godzinie 1 czasu polskiego. Tym samym mecze będą rozgrywane w nocy i porankami czasu polskiego.

  • Pierwsza runda – 14 stycznia (niedziela) – 16 stycznia (wtorek)
  • Druga runda – 17 stycznia (środa) – 18 stycznia (czwartek)
  • Trzecia runda – 19 stycznia (piątek) – 20 stycznia (sobota)
  • Czwarta runda – 21 stycznia (niedziela) – 22 stycznia (poniedziałek)
  • Ćwierćfinały – 23 stycznia (wtorek) – 24 stycznia (środa)
  • Półfinały kobiet – 25 stycznia (czwartek)
  • Półfinały mężczyzn – 26 stycznia (piątek)
  • Finał kobiet – 27 stycznia (sobota)
  • Finał mężczyzn – 28 stycznia (niedziela)

W związku ze znajomością terminarza, warto przyjrzeć się, jak prezentuje się drabinka Australian Open 2024.