Djoković – De Minaur typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Wielki faworyt Australian Open 2023, Serb Novak Djoković pewnie zameldował się w czwartej rundzie turnieju. W niej zmierzy się z Australijczykiem, Alexem De Minaurem. Czy reprezentant gospodarzy jest w stanie sprawić wielką niespodziankę?

Djoković – De Minaur typy i kursy (23.01.2023)

Novak Djoković bardzo pewnie pokonał Grigora Dimitrowa (7:6, 6,3: 6:4) i znalazł się w najlepszej szesnastce turnieju. Fani Serba mogą być jednak zaniepokojeni, bowiem od dwóch meczów zmaga się z urazem uda. Póki co nie przeszkadza mu to w zwycięstwach, ale sam Djoković przyznał, że musiał nieco dostosować swój styl gry do aktualnego stanu zdrowia. Czy wpłynie to na rywalizację z Alexem De Minaurem? Czy Australijczyk wykorzysta słabość Serba?

Djoković - De Minaur typy

Uważamy, że nie. De Minaur to czołowy tenisista, ale Djoković to prawdziwy fenomen, który wygrał Australian Open już 9 razy. Jest w znakomitej formie, a olbrzymia motywacja w związku z niedopuszczeniem go do rywalizacji przed rokiem, pozwoli zwalczyć mu nawet ból uda. De Minaur gładko przechodził przez poprzednie rundy Australian Open 2023. Jednak Australijczyk nie grał jeszcze z nikim, kto choćby był zbliżony potencjałem do Nole. Pokonywał Hsu Yu, Mannarino i Bonziego.

Stawiamy na Djoković – De Minaur typy na pewną wygraną Serba. Uważamy, że nie straci on seta. W takim stylu Djoković kończył 2 z 3 jak na razie rozegranych meczów na Australian Open 2023.

Kiedy gra Djoković z De Minaurem? O której godzinie mecz Australian Open 2023?

Kiedy gra Novak Djoković? O której mecz Djoković – De Minaur? 23 stycznia 2023 roku, a więc w poniedziałek, o nieznanej jeszcze godzinie.

Gdzie oglądać mecz Djoković – De Minaur? Transmisja na żywo

Z meczu Djoković – De Minaur transmisja na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Z kolei darmowy stream online u bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj