Djoković – Dimitrow typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Zgodnie z oczekiwaniami Novak Djoković zameldował się w trzeciej rundzie Australian Open 2023. Djoković zagra teraz z Grigorem Dimitrowem, który też na brak formy nie może narzekać.

Novak Djoković – Grigor Dimitrow typy i kursy (20.01.2023)

Serb jest głównym faworytem Australian Open 2023 i nikogo to nie dziwi. Nole wygrywał w Melbourne już dziewięć razy, a w zeszłym roku nie został dopuszczony do rywalizacji i nie dane było mu wygrać po raz czwarty z rzędu. W tym roku Serb chce wszystkim udowodnić swoją wyższość. W końcówce 2022 roku błyszczał formą i teraz na Australian Open 2023 utrzymuje wysoką dyspozycję.

Djoković - Dimitrow typy

Novak Djoković rozpoczął Australian Open 2023 od wygranej 3:0 z Carballesem Baeną. Serb w drugiej rundzie pokonał 3:1 francuskiego kwalifikanta, Couacauda. I choć dał sobie urwać seta, to ani przez moment jego zwycięstwo nie było zagrożone. Grigor Dimitrow jeszcze nie stracił seta podczas tegorocznego turnieju w Melbourne, ale ciężko będzie to utrzymać. Bułgar wygrywał po 3:0 z Karacjewem i Djere.

Stawiamy na Djoković – Dimitrow typy na wygraną Nole. Uważamy, jednak, że Dimitrow będzie w stanie urwać przynajmniej jednego seta, stąd zakłady na over 3 sety w całym meczu.

Historia bezpośredniej rywalizacji pomiędzy Djokoviciem, a Dimitrowem jest bezlitosna dla Bułgara. W jedenastu meczach tylko raz był w stanie pokonać Serba. Djoković wygrał osiem ostatnich bezpośrednich pojedynków.

Kiedy gra Djoković z Dimitrowem? O której godzinie mecz?

Mecz Djoković – Dimitrow już w piątek, 20 stycznia 2023 roku, o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Djoković – Dimitrow? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Djoković – Dimitrow na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo spotkanie za darmo obejrzysz u bukmachera Superbet po rejestracji darmowego konta.

Oglądaj tutaj