Djoković – Rublow typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Novak Djoković pędzi po dziesiąty triumf na kortach w Melbourne. Czy faworyt wygra Australian Open 2023? Na drodze Serba w ćwierćfinale stanie Andriej Rublow.

Novak Djoković – Andriej Rublow typy i kursy (25.01.2023)

Od początku Australian Open 2023 Novak Djoković uznawany jest za faworyta. I choć Serb zmaga się z problemami zdrowotnymi, to nie zawodzi. Popularny Nole wygrał cztery mecze z rzędu, tracąc tylko jednego seta. Mało tego, passa Serba trwa już od 10 meczów, a dobrym znakiem jest fakt, że bezpośrednio przed AO 2023 wygrał turniej ATP w Adelajdzie.

Djoković Rublow typy

Jesteśmy pewni, że Andriej Rublow się postawi, ale naszym zdaniem, ciężko będzie mu urwać nawet seta. Stąd widoczne we wstępie na ćwierćfinał Djoković – Rublow typy na jednostronny wynik meczu. Rublow w 4 rundzie sporo musiał się namęczyć z Rune, wygrywając w pięciu setach, a Djoković zdaje się być co najmniej poziom wyżej, z całym szacunkiem dla dyspozycji Rosjanina i Duńczyka.

W grudniu 2022 roku Djoković dość łatwo 6:1, 6:1 pokonał Rublowa na finałach. To kolejny argument, przy obecnej formie Serba, przemawiający za tym, że Rublow nie będzie w stanie sprawić niespodzianki, a mało tego, niezwykle ciężko może być się nawet Rosjaninowi postawić.

Kiedy gra Djoković z Rublowem? O której ćwierćfinał Australian Open?

Mecz Djoković – Rublow w środę, 25 stycznia 2023 roku, około 9:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Djoković – Rublow? Transmisja na żywo

Z meczu ćwierćfinałowego Djoković – Rublow transmisja na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Dodatkowo dostępny będzie stream online za darmo w zakładach bukmacherskich STS.

Oglądaj tutaj