Linette – Pliskova typy, kiedy, o której, gdzie oglądać ćwierćfinał Australian Open?

Magda Linette osiągnęła życiowy sukces, awansując do ćwierćfinału Australian Open 2023. W nim zmierzy się z Czeszką, Karoliną Pliskovą. Wiemy kiedy, o której, a dodatkowo przygotowaliśmy analizę meczu i informacje, gdzie oglądać transmisję na żywo.

Magda Linette – Karolina Pliskova typy i kursy (25.01.2023)

Z każdym kolejnym meczem Magdy Linette mówimy, że skala trudności idzie w górę, a poznanianka nic sobie z tego nie robi i wygrywa raz za razem. Dzięki temu jest w ćwierćfinale Australian Open 2023. Kto by przypuszczał, że mając Hurkacza i Świątek, to Magda Linette będzie cieszyć nasze oko najdłużej na Australian Open!? Polka jest w gazie i teraz spróbuje sprawić kolejną niespodziankę, pokonując Karolinę Pliskovą.

Linette - Pliskova typy

Magda Linette straciła na AO 2023 tylko jednego seta – w meczu z Anett Kontaveit. Później gładko pokonała Aleksandrową i Garcię, choć wielu mówiło, że Francuzka jest nie do przejścia. Podobne odczucia część ekspertów ma względem meczu Linette – Pliskova.

Czeszka to 31. rakieta świata, która na Australian Open 2023 nie straciła jeszcze choćby jednego seta. Przed czterema laty grała już w półfinale Australian Open. Teraz te plany południowej sąsiadce spróbuje pokrzyżować Magda Linette.

Polka będzie musiała wytrącić z rąk Karoliny Pliskovej przede wszystkim atut pierwszego podania. Czeszka serwuje mocno i niezwykle celnie. Jeśli się to uda, jesteśmy pewni, że Magda wygrana. Stawiamy na Linette – Pliskova typy na wygraną Polki, ale znając potencjał Czeszki, zapewne czeka nas wyrównany mecz, z over 21.5 gema.

Kiedy gra Linette z Pliskovą? O której ćwierćfinał Australian Open 2023?

Kiedy gra Linette w ćwierćfinale Australian Open 2023? Mecz Linette – Pliskova w środę 25 stycznia 2023 roku. O której gra Linette? O 1:00 w nocy czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Pliskova? Transmisja ćwierćfinału Australian Open

Transmisja meczu Linette – Pliskova na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo, stream online w Betclic, po darmowej rejestracji konta.

Oglądaj tutaj