Hurkacz – Martinez typy, kiedy, o której i gdzie oglądać Australian Open 2023?

W pierwszej rundzie Australian Open 2023, Hubert Hurkacz zagra z Pedro Martinezem. Zobacz kiedy gra Hurkacz, o której i jakie są nasze na mecz Hurkacz – Martinez typy.

Hubert Hurkacz – Pedro Martinez typy i kursy (16.01.2023)

Już w nocy, 16 stycznia 2023 czasu polskiego rozpocznie się rywalizacja na Australian Open 2023. Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie trafił na Pedro Martineza. Hiszpan klasyfikowany jest na 58. miejscu rankingu ATP. 25-latek wygrał w swojej karierze jeden turniej rangi ATP, a dokonał tego w zeszłym roku na mączce w Santiago.

Hurkacz - Martinez typy

Nie ma co ukrywać, że faworytem meczu Hurkacz – Martinez jest Polak. Choć “Hubi” do tej pory nie osiągał na Australian Open dobrych rezultatów (jego najlepszy wynik to 2. runda), to zdecydowanie bardziej od Martineza preferuje grę na twardych kortach. Hurkacz ma też przewagę umiejętności. Jedyne, czego można się obawiać, to stabilności gry. Polak w ostatnim czasie pokazał ogromne wahania formy, ale i Pedro Martinez nie ma wybornej passy. Hiszpan w swoim ostatnim meczu bardzo szybko przegrał z Karacjewem, ugrywając jedynie trzy sety.

Stąd stawiamy na Hurkacz – Martinez typy na wygraną Huberta. Obstawiamy jednak, że rywal będzie w stanie urwać przynajmniej jednego seta, stąd zakłady na to, że obaj wygrają seta w nadchodzącym meczu.

Hurkacz – Martinez bezpośrednie mecze

Kolejną wskazówką, że warto obstawić wygraną Hurkacza jest fakt, że Polak wygrał oba, do tej pory rozegrane bezpośrednie mecze przeciwko Martinezowi.

  • Hurkacz – Martinez 2:1 (Monte Carlo 2022)
  • Hurkacz – Martinez 2:0 (US Open 2018)

Przed rokiem Pedro Martinez był w stanie urwać seta Hubertowi Hurkaczowi. Spodziewamy się, że tym razem może być tak samo.

Kiedy gra Hurkacz z Martinezem? Godzina i data meczu

Mecz Hurkacz – Martinez zostanie rozegrany w nocy czasu polskiego, a konkretnie 16 stycznia 2023 roku, około godziny 2:30 – 3:00. Godzina meczu Hurkacza zależna jest od tego, o której zakończy się pojedynek poprzedzający, a więc Pegula – Cristian. Mecz pań rozpocznie się o godzinie 1:00.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Martinez? Transmisja na żywo

Z meczu Hurkacz – Martinez transmisja telewizyjna na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Wszystko zależne jest od tego, o której zaczną. Jeżeli zaś chodzi o stream online za darmo, to znajdziesz go w zakładach bukmacherskich Betclic. Kliknij w poniższy przycisk, załóż darmowe konto i oglądaj wszystkie mecze Australian Open 2023 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ