Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler typy, kiedy, o której, gdzie oglądać finał debla Australian Open?

Jan Zieliński i Hugo Nys zagrają w finale debla Australian Open 2023. Kiedy, o której, gdzie oglądać i jakie są nasze prognozy?

Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler typy i kursy na finał debla Australian Open (28.01.2023)

Jan Zieliński ma szansę zostać trzecim po Wojciechu Fibaku i Łukaszu Kubocie polskim tenisistą, który wygrał wielkoszlemową imprezę w grze podwójnej. Obaj dokonali tego na Australian Open, gdzie w finale zagra właśnie Jan Zieliński. Polak u boku Monakijczyka, Hugo Nysa, w decydującym meczu zmierzy się z australijskim duetem Hijikata / Kubler. Po tym co Jan Zieliński i Hugo Nys pokazali we wcześniejszych pięciu meczach AO 2023, to oni są faworytami finału debla.

Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler typyq

Jakie mamy na finał AO 2023, Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler typy? Stawiamy, że Polak i Monakijczyk wygrają to w dwóch setach. Owszem, 4 z 5 zwycięstw na AO 2023 odnieśli w trzech setach, ale Hijikata i Kubler nie zachwycają na tyle, żeby mocno postawić poprzeczkę dobrze dysponowanemu Polakowi i Monakijczykowi. Zieliński i Nys doskonale się nie tylko rozumieją, ale i uzupełniają na korcie, co jest niezwykle ważne w grze podwójnej.

Kiedy finał debla Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler? O której godzinie?

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 28 stycznia 2023 roku. Początek około godziny 11:00 po finale kobiet.

Gdzie oglądać mecz Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler? Transmisja na żywo

Gdzie obejrzeć Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler? Transmisja na Eurosport 1 lub Eurosport 2 oraz w zakładach Betclic, gdzie po rejestracji poniższym przyciskiem, możesz oglądać stream online za darmo z finału debla Australian Open 2023.

Oglądaj tutaj