Rybakina – Sabalenka typy i kursy na finał Australian Open 2023

Czas na kobiecy finał Australian Open 2023. Zagrają w nim Elena Rybakina i Aryna Sabalenka. Szykują się ogromne emocje!

Rybakina – Sabalenka typy i kursy (28.01.2023)

Liczyliśmy, że w finale Australian Open 2023 zagra Iga Świątek. Kiedy Polka odpadła w czwartej rundzie, to liczyliśmy na kolejne niespodzianki Magdy Linette, która jednak w półfinale musiała uznać wyższość Aryny Sabalenki. I teraz to Białorusinka zmierzy się w finale AO 2023 z Eleną Rybakiną, która wyeliminowała… Igę Świątek. Mamy więc pojedynek dwóch tenisistek, które wyrzuciły z Melbourne Polki, co zapewne wzmaga gatunek emocjonalny tego meczu dla polskiego kibica.

Rybakina - Sabalenka typy

Kto wygra mecz Rybakina – Sabalenka? Typy, które przygotowaliśmy to wygrana Białorusinki oraz dokładny wynik w setach 2:1. Dostrzegamy, że Sabalenka gra lepiej, ale przede wszystkim pewniej od Rybakini. I to może być klucz do wygrania Australian Open 2023. Warto jednak odnotować, że do tej pory Kazaszka i Białorusinka grały przeciwko sobie czterokrotnie i za każdym razem, kibice byli świadkami zaciętych meczów, które kończyły się w trzech setach. Tego samego spodziewamy się w finale AO 2023.

Po raz ostatni Rybakina grała ze Sabalenką na World Tennis League w końcówce ubiegłego roku. Wygrała wówczas 2:1 i było to jedyne zwycięstwo Kazaszki nad Białorusinką we wspomnianych czterech bezpośrednich meczach. Jak będzie tym razem? Liczymy na wielkie emocje do ostatniej piłki meczu!

Kiedy finał Australian Open 2023: Rybakina – Sabalenka? O której?

Wiemy już o której godzinie i kiedy finał WTA Australian Open 2023. Mecz Rybakina – Sabalenka zostanie rozegrany 28 stycznia, a więc w sobotę, o godzinie 9:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać finał AO 2023: Rybakina – Sabalenka? Transmisja

Transmisja finału Australian Open 2023 na antenie Eurosport 1 lub Eurosport 2. Dodatkowo, kibice będą mogli oglądać za darmo stream online, który będzie dostępny na stronie bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj