KSW 83 Colosseum 2: WYŻSZE KURSY na zakłady bukmacherskie!

Chcąc postawić zakłady znakomicie zapowiadającą się galę KSW 83 Colosseum 2? Kursy podwyższone znajdziesz w Fortunie. Poniżej opisaliśmy, jak działa ten bonus i jak dokładnie z niego skorzystać oraz na co musisz zwrócić uwagę. Zapoznaj się, bo naprawdę warto!

KSW 83 Colosseum 2 kursy boost

ODBIERZ BONUS

Podwyższone kursy na KSW 83 Colosseum 2

Mistrzowskie Boosty na KSW 83 – tak dokładnie nazywa się najnowsza propozycja bukmachera Fortuna na KSW 83 Colosseum 2. Kursy podwyższone znajdziesz na następujące zdarzenia:

  • 1 czerwca 2023: zakłady na walki Pudzianowskiego, Parnasse i Khalidova
  • 2 czerwca 2023: zakłady na zwycięstwo Parnasse przez poddanie
  • 3 czerwca 2023: zakłady na zwycięstwo Paczuskiego w pierwszej rundzie.

ODBIERZ BONUS

Jak odebrać podwyższone kursy n a KSW 83 Colosseum 2? Zakłady znajdziesz w zakładce “Mistrzostwie Boosty” na stronie bukmachera Fortuna. Pamiętaj o tym, żeby założyć konto z naszego polecenia. Dzięki temu otrzymasz aż 830 złotych bonusów za rejestrację, z czego 20 zł to darmowy zakład bez depozytu! Jeżeli masz swoje na KSW 83 typy, to warto skorzystać z tej oferty.

Przypomnijmy, że gala KSW 83 Colosseum 2 to druga wizyta tej federacji na Stadionie Narodowym. KSW 83 odbędzie się już 3 czerwca, a bez dwóch zdań, najciekawszymi pojedynkami tej walki będą Pudzianowski vs Szpilka oraz Khalidov vs Askham, który to dopnie trylogię pomiędzy tymi dwoma wielkimi wojownikami. Tutaj sprawdzisz jak wyglądaja KSW 83 kursy w podstawowej ofercie, ale pamiętaj, że możesz skorzystać z Mistrzowskich Boostów.