Lech Poznań – Spartak Trnava kurs 200.00 na zwycięstwo “Kolejorza”

Już dzisiaj, w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy, Lech Poznań zagra ze Spartakiem Trnava. Czy “Kolejorz” wypracuje sobie zaliczkę na Bułgarskiej przed meczem rewanżowym? Możesz postawić taki zakład w Superbet, a na Lech Poznań – Spartak Trnava kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi aż 200.00!

Lech - Spartak kurs

ODBIERZ BONUS

Kurs 200.00 na zwycięstwo Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava

Oferta skierowana jest dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w Superbet. Jak z niej skorzystać i jak aktywować na mecz Lech Poznań – Spartak Trnava kurs 200.00 na wygraną “Kolejorza”? Pierwsze, co należy zrobić, to założyć konto z kodem promocyjnym BETMAX, następnie doładować je za minimum 50 zł i postawić za minimum 2 złote zakład na zwycięstwo “Kolejorza” w meczu Lech Poznań – Spartak Trnava. Kurs 200.00 aktywowany zostanie automatycznie.

  1. Zarejestruj się w Superbet, podając BETMAX w polu “kod promocyjny”.
  2. Wpłać przynajmniej 50 złotych.
  3. Zagraj za przynajmniej 2 złote zakład na wygraną Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava.
  4. Jeśli trafisz, otrzymasz swoją wygraną i 400 zł bonusu (kurs 200.00 x stawka 2 zł).

ODBIERZ BONUS

Ze szczegółami oferty zapoznasz się bezpośrednio u bukmachera Superbet. Jeżeli masz typy, możesz też wykorzystać dodatkowe środki na zakłady. Z kodem BETMAX otrzymasz 3754 zł w ofercie powitalnej. To cashback, 100% oraz dwa freebety, o łącznej wartości 54 złotych.

Przy okazji możesz sprawdzić, jak wyglądają nasze na mecz Lech Poznań – Spartak Trnava typy bukmacherskie. Życzymy powodzenia i wysokich wygranych!