Chorwacja – Walia typy i kursy (eliminacje Euro 2024)

Brązowi medaliści mundialu w Katarze przystępują do zmagań grupowych w eliminacjach EURO 2024. Jak będzie przebiegać ich rywalizacja z popularnymi Smokami? Chorwacja – Walia typy, kursy i zapowiedź.

Chorwacja – Walia typy i przewidywania

Z niezniszczalnym Luką Modricem w składzie kadra dowodzona przez Zlatko Dalica będzie próbowała zrobić pierwszy krok w stronę awansu na kolejną wielką sportową imprezę. Tak się składa, że grupa nie trafiła im się jakoś specjalnie wymagająca i to właśnie Walijczycy wraz z Turkami będą najprawdopodobniej ich głównymi rywalami do zakończenia tej fazy zmagań na pierwszej lokacie w stawce.

Dobry początek takiej rywalizacji jest niezwykle ważny. Doświadczony szkoleniowiec Vatreni wie o tym na pewno doskonale. Jesteśmy niemal w 1oo% przekonani, że przekonamy się o tym już podczas obserwacji poczynań jego podopiecznych. Przewaga gospodarzy nie będzie może przytłaczająca, ale trzy oczka ostatecznie powinny trafić na ich konto. Wszak ilość graczy prezentujących naprawdę wysoki poziom jest w ich szeregach naprawdę spora. To musi zaprocentować. Nie ma innej opcji.

chorwacja-walia-typy

Na kilka chwil przed rozpoczęciem przerwy reprezentacyjnej Andrej Kramaric zanotował wreszcie udany występ w barwach Hoffenheim. Napastnik Wieśniaków trafił do siatki rywali po niespełna dwóch miesiącach przerwy. 31-latek sprawiał wrażenie gracza będącego w naprawdę dobrej formie, dlatego też nastroje w chorwackiej kadrze przed pierwszym gwizdkiem sobotnich zmagań są dość optymistyczne.

Miejmy nadzieję, że Chorwacja – Walia typy na trafienie wychowanka Dinama Zagrzeb będą miały swoje potwierdzenie na boisku.

Chorwacja – Walia ostatnie wyniki

Zarówno Chorwaci, jak i reprezentanci Walii brali rzecz jasna udział w ubiegłorocznym mundialu. Dużo lepsze wspomnienia z tej imprezy mają Ogniści, gdyż dzięki wygranej nad Maroko udało im się przywieźć z tej imprezy cenny brązowy medal. Wyspiarze swój udział w MŚ zakończyli na fazie grupowej, w której to lepsi okazali się między innymi Anglicy oraz reprezentaci USA.

Ostatnie mecze Chorwacji

  • Chorwacja – Maroko 2:1
  • Argentyna – Chorwacja 3:0
  • Chorwacja – Brazylia 2:1

Ostatnie mecze Walii

  • Walia – Anglia 0:3
  • Walia – Iran 0:2
  • USA – Walia 1:1

Chorwacja – Walia bezpośrednie mecze

  • Walia – Chorwacja 1:1
  • Chorwacja – Walia 2:1
  • Walia – Chorwacja 1:2

Mimo iż obie reprezentacje dzieli dość spora różnica klas, to podczas ich bezpośrednich pojedynków emocji raczej zwykle zdecydowanie nie brakowało. Walijczykom jeszcze dotychczas nie udało się rozstrzygnąć na swoją korzyść żadnego z takich meczów i coś nam się wydaje, że taki stan rzeczy utrzyma się nadal.

Chorwacja – Walia kursy bukmacherskie

Tradycyjnie po krótkim opisie tego, jak przedstawiają się nasze Chorwacja – Walia typy pora sprawdzić kursy bukmacherskie na omawiane starcie. Tym razem pod lupę wzięliśmy ofertę bukmachera Betclic:

Gdzie oglądać Chorwacja – Walia? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport Premium 1. Jeśli jesteście ciekawi, o której Chorwacja – Walia, to czym prędzej spieszymy z odpowiedzią, iż pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 25 marca bieżącego roku.