Francja – Irlandia typy i kursy bukmacherskie (07.09.2023)

Jednym z ciekawszych spotkań w eliminacyjnej grupie B będzie potyczka na legendarnym Parc des Princes. Czy drużyna gospodarzy zdoła pewnie pokonać Zieloną Armię? Oto nasze Francja – Irlandia typy, kursy oraz kilka słów analizy. Serdecznie zapraszamy.

Francja – Irlandia typy i przewidywania

Części z Was Francja – Irlandia typy na zdobycz bramkową obu zespołów wydadzą się pewnie mocno kontrowersyjne, ale akurat podopieczni Stephena Kenny'ego wiele do stracenia nie mają, stąd też ich determinacja do osiągnięcia korzystnego wyniku będzie bez wątpienia ogromna.

To właśnie wyspiarze wedle opinii ekspertów mieli zajmować lokatę w grupie tuż za plecami Les Tricolores. Grecy na ten moment jednak bardzo umiejętnie krzyżują im te plany. Jedyną opcją na zmianę tej kiepskiej sytuacji jest kolekcjonowanie kolejnych cennych oczek. Oczywiście w ich wygraną nad Mbappe i spółką nikt raczej nie wierzy, ale zdobycie tego jednego gola nie powinno raczej sprawić im większych problemów.

francja-irlandia-typy

Czy w wieku 36 lat można jeszcze zdobywać bramkę za bramką? Olivier Giroud udowadnia, że jeśli ciężko się na to pracuje, to jak najbardziej jest to możliwe. Do kilku trafień na włoskich boiskach dobrze byłoby dorzucić jeszcze co najmniej jedno trafienie w barwach reprezentacji narodowej. Przeciwko Gibraltarowi gracz AC Milan dokonał tego już 3. minucie. Czego zatem miałby nie powtórzyć podobnego wyczynu także z Irlandczykami?

Francja – Irlandia ostatnie wyniki

Jak na zespół pokroju aktualnych wicemistrzów świata wyniki, jakie uzyskała dotychczas ta drużyna w meczach eliminacyjnych, zdecydowanie nie powala na kolana. Co prawda Les Bleus mają na swoim koncie komplet zwycięstw, ale skromne wygrane nad Grecją oraz omawianą właśnie Irlandią to rezultaty nieco poniżej oczekiwań kibiców. Musimy przyznać szczerze, że jesteśmy bardzo ciekawi postawy Irlandczyków w tym pojedynku, gdyż w poprzedniej odsłonie zmagań tych dwóch ekip do szczęścia brakowało im naprawdę niewiele.

Ostatnie mecze Francji

  • Francja – Grecja 1:0
  • Gibraltar – Francja 0:3
  • Irlandia – Francja 0:1

Ostatnie mecze Irlandia

  • Irlandia – Gibraltar 3:0
  • Grecja – Irlandia 2:1
  • Irlandia – Francja 0:1

Francja – Irlandia bezpośrednie mecze

  • Irlandia – Francja 0:1
  • Francja – Irlandia 2:0
  • Francja – Irlandia 2:1

Reprezentacje Francji oraz Irlandii mierzyły się ze sobą w przeszłości już wielokrotnie. Oczywiście zwykle triumfowała ekipa Trójkolorowych, ale kilka ostatnich starć było zaskakująco bliskich. Po cichu liczymy, że w czwartkowy wieczór będzie podobnie, gdyż nie ma przecież niczego nudniejszego niż jednostronna rywalizacja bez ciekawych akcji pod obiema bramkami.

Francja – Irlandia kursy bukmacherskie

Francja – Irlandia typy to oczywiście nie wszystko. Czas zapoznać się nieco bliżej z kursami bukmacherskimi na ten pojedynek. Oto wycinek oferty firmy Fortuna:

Gdzie oglądać Francja – Irlandia? Transmisja

Relacja live z Parc des Princes będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra, a także na platformie Polsat Box Go. O której Francja – Irlandia? Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:45 w dniu 7 września 2023 roku.