Holandia – Grecja typy i kursy bukmacherskie (07.09.2023)

W tym tekście przedstawiamy atrakcyjne Holandia – Grecja typy na mecz kwalifikacji Euro 2024. W ciemno można zakładać, że emocji w tym pojedynku absolutnie brakować nie będzie.

Holandia – Grecja typy i przewidywania

To dobry moment, by omówić Holandia – Grecja typy na mecz kwalifikacji Euro 2024. Przeczuwamy nade wszystko to, że Holendrzy wygrają to spotkanie. W tym przypadku wzięliśmy pod uwagę między innymi potencjały obu ekip. Śmiało można stwierdzić, że Holendrzy dysponują zdecydowanie mocniejszą kadrą.

Holandia - Grecja typy

Kwestie personalne to jednak nie wszystko. Uwzględniliśmy bowiem również fakt, że Holendrzy wygrali trzy z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków z Grekami. Bezsprzecznie mają patent na ten zespół, choć nie zawsze byli w stanie to pokazać. “Oranje” na pewno postawią tutaj twarde warunki, ale i Greków nie należy skreślać.

Nie zakładamy, by Grecy dostali do “zera”. Uważamy, że coś tutaj ustrzelą. Wszystko za sprawą całkiem niezłego bilansu tego zespołu. Grecja zdobyła pierwszego gola w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów. To sprawia, że przeczuwamy, iż także tym razem otworzy wynik rywalizacji. Czujność defensywy Holendrów może zostać wystawiona na wielką próbę.

Warto jeszcze zerknąć na tabelę grupy B kwalifikacji do Euro 2024. Grecja obecnie jest drugim zespołem. Ma na koncie sześć punktów. Holandia zajmuje zaś czwartą lokatę, z dorobkiem trzech “oczek”.

Holandia – Grecja ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy wypadały reprezentacje Holandii oraz Grecji? Rzućmy okiem na wyniki osiągane przez te dwa zespoły.

Ostatnie mecze Holandii

  • Holandia – Włochy 2:3
  • Holandia – Chorwacja 2:4 (2:2)
  • Holandia – Gibraltar 3:0

Ostatnie mecze Grecji

  • Francja – Grecja 1:0
  • Grecja – Irlandia 2:1
  • Grecja – Litwa 0:0

Holandia – Grecja bezpośrednie mecze

Ostatnia bezpośrednia konfrontacja tych dwóch ekip miała miejsce 1 września 2016 roku. Wtedy reprezentacja Grecji pokonała Holendrów 2:1.

  • Holandia – Grecja 1:2
  • Grecja – Holandia 3:1
  • Holandia – Grecja 4:0

Wcześniej Grecy wygrali z Holendrami 3:1. Jeszcze prędzej górą była Holandia. 28 kwietnia 2004 roku “Oranje” pokonali Greków aż 4:0.

Holandia – Grecja kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Holandia – Grecja typy na to spotkanie. Czas jeszcze zerknąć na przewidywania bukmacherów. Oni zdecydowanie większe szanse na triumf dają Holendrom, co nikogo oczywiście nie powinno dziwić.

Gdzie oglądać Holandia – Grecja? Transmisja

Do konfrontacji Holandii z Grecją dojdzie w ramach piątej kolejki kwalifikacji mistrzostw Europy 2024. Spotkanie zostało przewidziane na 7 września 2023 roku. O której Holandia – Grecja początek rywalizacji? Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 20:45.

Na pewno emocji nie zabraknie. Warto rozważyć obejrzenie tego meczu, bo może dziać się naprawdę dużo.

Czy w naszym kraju dostępna będzie transmisja telewizyjna? Oczywiście, jak najbardziej tak! Starcie będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Polsat Sport News. Jeżeli chodzi o przekaz online, to w tym przypadku można skorzystać z Polsat Box Go.