Słowacja – Portugalia typy, kursy i zapowiedź (08.09.2023)

Na obiekt zlokalizowany w pięknej słowackiej stolicy przyjeżdża tym razem rywal z dalekiego Półwyspu Iberyjskiego. Jaki przebieg może mieć pojedynek dwóch czołowych ekip w grupie J? Słowacja – Portugalia typy, kursy oraz krótka analiza. Serdecznie zapraszamy.

Słowacja – Portugalia typy i przewidywania

Patrząc na układ sił w tabeli grupy J, ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby to właśnie pomiędzy Słowakami a Portugalczykami miała rozegrać się kwestia awansu do turnieju głównego z pierwszej lokaty. Luksemburg mimo dzielnej postawy nie ma raczej większych szans, by zagrozić wspomnianej dwójce.

W bezpośrednim meczu zaplanowanym na piątkowe popołudnie raczej nie spodziewamy się huraganowych ataków z obu stron. Pierwsze 45. minut może nawet upłynąć na wzajemnym badaniu sił. Prawdziwe emocje rozpoczną się najpewniej dopiero w drugiej odsłonie pojedynku. Nasze Słowacja – Portugalia typy na co najmniej jedną bramkę każdego z zespołów podczas tych trzech kwadransów powinny mieć zatem zdecydowaną rację bytu.

słowacja-portugalia-typy

Choć on sam ma swoich wielkich fanów oraz zagorzałych przeciwników, to jakby nie zważając na wszelkie słowa krytyki, nadal robi swoje. O kim mowa? Oczywiście o Cristiano Ronaldo. Kapitan portugalskiej reprezentacji nadal jest jedną z pierwszoplanowych postaci tej drużyny, mimo ukończenia 38. wiosen.

Lepszym dorobkiem bramkowym w el. do EURO 2024 od gracza urodzonego w Funchal mogą się na tę chwilę pochwalić jedynie Romelu Lukaku oraz Rasmus Hojlund. Zmiana na szczycie tej klasyfikacji to jednak naszym zdaniem wyłącznie kwestia czasu.

Oczywiście prawdziwe strzelanie będzie zapewne miało miejsce podczas zmagań z Luksemburgiem, ale naszym skromnym zdaniem także przeciwko Słowacji popularny CR7 powinien trafić co najmniej jednego gola.

Słowacja – Portugalia ostatnie wyniki

Spotkanie dwóch drużyn, które są na dobrej drodze do awansu z grupy J, zapowiada się naprawdę interesująco. Zarówno Słowacy, jak i Portugalczycy w 2023 roku nie ponieśli choćby jednej porażki. Mając na uwadze ich zaangażowanie i pragnienie objęcia lub też pozostania na pozycji lidera można być wręcz pewnym, że taki stan rzeczy nie utrzyma się już zbyt długo.

Ostatnie mecze Słowacji

 • Liechtenstein – Słowacja 0:1
 • Islandia – Słowacja 1:2
 • Słowacja – Bośnia i Hercegowina 2:0

Ostatnie mecze Portugalii

 • Islandia – Portugalia 0:1
 • Portugalia – Bośnia i Hercegowina 3:0
 • Luksemburg – Portugalia 0:6

Słowacja – Portugalia bezpośrednie mecze

 • Portugalia – Słowacja 2:0
 • Słowacja – Portugalia 1:1
 • Portugalia – Słowacja 1:0

W przeszłości kilkukrotnie dochodziło już do bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema reprezentacjami. Naturalnie większość z nich padała łupem Portugalczyków, aczkolwiek zdarzały się także remisy. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie tym razem.

Słowacja – Portugalia kursy bukmacherskie

Słowacja – Portugalia typy to jedno, jednak równie ważne są kursy bukmacherskie na tę potyczkę. Sprawdźcie więc garść informacji na ten temat wprost z oferty firmy Betclic:

 • Wygrana Słowacji: 7.60 
 • Remis: 4.60
 • Wygrana Portugalii: 1.45

Gdzie oglądać Słowacja – Portugalia ? Transmisja

Relacja z omawianego starcia będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra. O której Słowacja – Portugalia? Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 8 września bieżącego roku.