Gruzja – Hiszpania typy, kursy i zapowiedź (08.09.2023)

Kolejne mecze w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Niemczech przed nami. Sprawdźcie przygotowane przez nas na potyczkę Gruzja – Hiszpania typy i wykorzystajcie je podczas zawierania zakładów.

Gruzja – Hiszpania typy i przewidywania

Nabierają rozpędu rozgrywki, które wyłonią uczestników Mistrzostw Europy, które już przyszłego lata rozegrane zostaną na boiskach naszych zachodnich sąsiadów. W piątek będziemy świadkami potyczki Gruzja – Hiszpania. Typy na ten pojedynek wybraliśmy w oparciu o statystyki z poprzednich meczów obydwu reprezentacji. Zapraszamy do korzystania z nich.

Gruzja - Hiszpania typy

Sytuacja w grupie A, w której grają Gruzini i Hiszpanie jest bardzo ciekawa. Są w niej zespoły które mają rozegrane cztery mecze jak i dwa pojedynki. Osiemdziesiąta piąta drużyna rankingu FIFA prowadzona przez trenera Willy’ego Sagnola ma za sobą trzy pojedynki. Gruzini legitymują się bilansem wygranej (2:1 z Cyprem), remisu (1:1 z Norwegią) i porażki (0:2 ze Szkocją). Z dorobkiem czterech oczek plasują się oni na drugiej pozycji ustępując tylko reprezentacji Szkocji, która zaliczyła komplet zwycięstw.

Hiszpanie mimo, że rozegrali zaledwie dwa eliminacyjne pojedynki nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Zespół La Furia Roja w tej chwili w tabeli wyprzedzają jedynie reprezentację Cypru. Podopieczni Jose Francisco Moliny legitymują się bilansem zwycięstwa (3:0 z Norwegią) i porażki (0:2 z reprezentacją Szkocji). Czy Hiszpanie w końcu zaczną notować zwycięstwa? Wszak trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek mistrzostwa bez udziału tej reprezentacji.

Liczymy na ciekawe widowisko ale według nas będzie to jednostronne spotkanie. Uważamy, że tylko jeden zespół znajdzie drogę do siatki rywali- taki scenariusz miał miejsce w dziesięciu z ostatnich piętnastu pojedynków z udziałem reprezentacji Gruzji. Naszym zdaniem nie zobaczymy w tym meczu wiele goli- obstawiamy, że Hiszpanie zdobędą ich poniżej 2.5. Taka sytuacja miała miejsce w jedenastu z ostatnich piętnastu meczach z ich udziałem.

Gruzja – Hiszpania ostatnie wyniki

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ostatnich pojedynków.

Ostatnie mecze Gruzji

  • Szkocja – Gruzja 2:0
  • Cypr – Gruzja 1:2
  • Gruzja – Norwegia 1:1

Ostatnie mecze Hiszpanii

  • Chorwacja – Hiszpania 0:0
  • Hiszpania – Włochy 2:1
  • Szkocja – Hiszpania 2:0

Gruzja – Hiszpania bezpośrednie mecze

Piątkowy mecz będzie szóstym bezpośrednim starciem tych zespołów.

  • Hiszpania – Gruzja 4:0
  • Gruzja – Hiszpania 1:2
  • Hiszpania – Gruzja 0:1

W poprzednich meczach tylko raz wygrała reprezentacja Gruzji, pozostałe mecze padły łupem Hiszpanów.

Gruzja – Hiszpania kursy bukmacherskie

Nasze na potyczkę Gruzja – Hiszpania typy znajdziecie powyżej. Kursy przedstawione przez bukmacherów prezentują się następująco.

Gdzie oglądać Gruzja – Hiszpania? Transmisja

Kiedy i o której Gruzja – Hiszpania? Pojedynek rozpocznie się w piątek, 8 września o godzinie 18:00 w Tbilisi. Obejrzeć je będzie można w Polsacie Sport Extra oraz na platformie Polsat Box Go.