Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno typy, transmisja i kusy (finał eWinner 1. ligi, 24.09)

Zmagania w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi 2022 znajdują się już na finiszu, tak samo jest też w eWinner 1. lidze. 24 września czeka nas rewanżowy pojedynek finałowy. Jakie mamy przed nim Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno typy?

Świetne typy na finał 1. ligi Stelmet Falubaz Zielona Góra – Cellfast Wilki Krosno (24.09.2022)

Premierowy finał eWinner 1. ligi oczywiście już za nami. Teraz czas zerknąć na Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno kursy przed rewanżem. Co przyniesie ten pojedynek i kto awansuje do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej?

Falubaz osiągnie cel i wróci do PGE Ekstraligi?

Sezon 2021 totalnie nie ułożył się po myśli zespołu z Zielonej Góry. Falubaz spadł z PGE Ekstraligi, po czym zadeklarował, że w 2022 zamierza walczyć o powrót do elity. Od początku sezonu zielonogórzanom nie szło perfekcyjnie, jednak ostatecznie dotarli do wielkiego finału rozgrywek.

Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno typy

W półfinale Falubaz wyeliminował Polonię Bydgoszcz. Wilki z kolei rozprawiły się z Orłem Łódź. Zespoły z Zielonej Góry i Krosna mają już za sobą pierwszy mecz finałowy. Działo się w nim naprawdę sporo. Ostatecznie Cellfast Wilki wygrały ze Stelmet Falubazem 50:40. Tak naprawdę triumf drużyny z Podkarpacia mógł być jeszcze okazalszy.

W zespole zwycięskim wyróżnili się tacy zawodnicy jak Vaclav Milik (10+1), a także Andrzej Lebiediew (10+1). Poniżej oczekiwań pojechał natomiast Tobiasz Musielak (10+1). Po drugiej stronie barykady show zrobił Rohan Tungate, autor 15 punktów. 13 “oczek” wywalczył natomiast Max Fricke.

Teraz nadszedł czas na rewanżowy finał w Winnym Grodzie. Istniały obawy, że ten pojedynek odbędzie się bez udziału publiczności ze względu na wybryki kibiców podczas półfinału Falubaz – Polonia. Ostatecznie jednak fani zostaną wpuszczeni na stadion.

Przed najbliższym meczem w Zielonej Górze podsuwamy Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno, że spotkanie zakończy się triumfem zielonogórzan. Powinni oni wykorzystać atut własnego toru. Na papierze oba składy są porównywalne, ale wydaje się, że jednak tym razem więcej argumentów będzie mieć Falubaz.

Zielonogórzan w kierunku awansu pociągnąć może Rohan Tungate. Australijczyk ostatnimi czasy znajduje się w bardzo dobrej formie i tym razem powinien wywalczyć przynajmniej 12 “oczek”.

Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno składy awizowane na finał I ligi

Oczywiście warto przeanalizować Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno składy awizowane. Tak prezentują się zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

Cellfast Wilki Krosno
1. Vaclav Milik
2. Rafał Karczmarz
3. Tobiasz Musielak
4. Mateusz Szczepaniak
5. Andrzej Lebiediew
6. Franciszek Karczewski
7. Krzysztof Sadurski

Stelmet Falubaz Zielona Góra
9. Piotr Protasiewicz
10. Krzysztof Buczkowski
11. Rohan Tungate
12. Jan Kvech
13. Max Fricke
14. Maksym Borowiak
15. Antoni Mencel

Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno transmisja. Gdzie oglądać?

Konfrontacja zielonogórzan z ekipą z Krosna pierwotnie została zaplanowana na 18 września 2022 roku. Na przeszkodzie stanęły jednak warunki atmosferyczne. Pojedynek przełożono na 24 września, godz. 15:00.

Gdzie oglądać na żywo? Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy finał Wilki – Falubaz?

Wilki wygrały 50:40.

  • Gdzie obejrzeć mecz w Zielonej Górze?

Transmisja na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.