Speedway GP Vojens 2022 – typy, zakłady i kursy bukmacherskie

10 września w duńskim Vojens zorganizowane zostaną zmagania w ramach cyklu Grand Prix. To z pewnością będzie kolejny turniej, który dostarczy wielu emocji. Z okazji tych zawodów przygotowaliśmy atrakcyjne GP Vojens 2022 typy – warto je sprawdzić.

Typy na Speedway Grand Prix Vojens 2022 (10.09.2022)

Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata znajdują się już w bardzo zaawansowanej fazie. Na jakie GP Vojens 2022 zakłady warto rzucić okiem przed kolejną batalią? Oczywiście tradycyjnie przedstawiamy wam nasze prognozy.

Bartosz Zmarzlik i Leon Madsen stoczą pasjonujący bój?

Przed kolejną rundą Grand Prix przeczuwamy, że zawodnicy z czołówki klasyfikacji generalnej cyklu absolutnie nie zawiodą. Aktualnie jej liderem jest Bartosz Zmarzlik, który ma na swoim koncie 108 punktów. 92 “oczka” zgromadził natomiast Leon Madsen – on zajmuje drugą lokatę.

Dodaj notatkę Edytuj gp vojens 2022 typy

Duńczyk na swojej ziemi powinien być bardzo mocny. Przeczuwamy, że potwierdzi wysoką formę i stanie na podium. Jego dotychczasowe występy dają duże nadzieje na to, że wspomniane typy Speedway Grand Prix Vojens 2022 się sprawdzą. Identycznie jest w przypadku Zmarzlika, który powinien dostać się do finału.

Gdzie i kiedy GP Vojens 2022? Terminarz

Zmagania w Danii zostały przewidziane na 10 września. Początek rywalizacji o godzinie 19:00. W oczekiwaniu na turniej warto przejrzeć GP Vojens 2022 kursy.