Betters kod promocyjny 2023 – MAXBET : Bonus do 310 PLN

Betters kod promocyjny – MAXBET pozwoli odebrać Ci najwyższe bonusy powitalne u tego bukmachera. Maksymalna kwota to 310 zł, w tym 10 zł bez depozytu.

Zweryfikowana
310 zł
MAXBET
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
🎁 Pakiet startowy 310 złotych na start
 • 🚀 Darmowy zakład 10 zł
 • 🚀 Cashback 300 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny – MAXBET: Najwyższy Bonus Powitalny

Betters bonus Szczegóły oferty Kod promocyjny Betters

🎁 Bonus bez depozytu

darmowy zakład 10 zł

MAXBET

 

🚀 Bonus depozytowy

cashback do 300 zł

 

MAXBET

 

🆓 Darmowy zakład za depozyt

50 zł freebetu dla wybranych

MAXBET

W zakładach bukmacherskich Betters kod promocyjny przyczyni się do przypisania do Twojego konta najlepszych bonusów na start. Otrzymasz 10 zł bez depozytu oraz wybrany przez siebie drugi bonus, np. cashback do 300 zł.

Bonus za kod promocyjny Betters – 310 złotych na start

Nie ma wątpliwości, że warto zarejestrować kod promocyjny Betters. Najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera wynosi 310 złotych. Składają się na niego dwie promocje. Jedną z nich jest 10 zł bez depozytu, a drugą możesz sam wybrać: cashback do 300 zł, freebet 200 zł lub cztery freebety po 50 zł. Wszystkie oferty i ich warunki zebraliśmy oraz opisaliśmy poniżej.

zarejestrować kod promocyjny Betters

Betters kod promocyjny na darmowy zakład 10 złotych bez depozytu

Pierwszym bonusem, który czeka po rejestracji w Betters jest darmowy zakład, o wartości 10 złotych. Dyszka wpadnie na Twoje konto gracza po spełnieniu kilku niezbyt skomplikowanych warunków. Oto jak odebrać i wykorzystać freebet:

 1. Przejdź na stronę bukmachera Betters z naszego linku.
 2. Zarejestruj konto, wypełniając formularz i podając Betters kod promocyjny – MAXBET.
 3. Zaloguj się na konto, przejdź do ustawień i rozpocznij weryfikację tożsamości.
 4. Należy uzupełnić brakujące dane oraz wgrać skany dokumentu tożsamości.
 5. Maksymalnie do 24 godzin po zweryfikowaniu tożsamości, otrzymasz freebet 10 zł.
 6. Darmowy zakład wykorzystasz na dowolnym kuponie, a więc SOLO lub AKO, z kursem min. 1.14.
 7. Masz 72 godziny na wykorzystanie darmowego zakładu, a maksymalna wygrana na kuponie zagranym za freebet może wynieść 300 złotych.

Jak zatem widać, całość nie jest nazbyt skomplikowana. Rejestracja, następnie weryfikacja tożsamości i wykorzystanie freebetu na warunkach bukmachera.

Betters bonus powitalny – cashback do 300 zł (pierwszy wariant)

Po odebraniu darmowego zakładu, możesz przystąpić do konsumpcji kolejnych bonusów za kod promocyjny Betters. Tym razem możesz wybrać jedną z trzech dostępnych ofert. Zacznijmy od pierwszego wariantu, którym jest cashback do 300 złotych.

 • Zakład ubezpieczony dotyczy pierwszego kuponu w historii konta.
 • Jeżeli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki kuponu, bez potrącania podatku, aż do 300 złotych.
 • Zwrot zostanie wypłacony jako freebet, który wykorzystasz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1.14.
 • Masz 72 godziny, żeby zagrać za przyznany zwrot.

To ciekawa oferta bonusowa, bowiem bukmacher zwraca 100% stawki przegranego zakładu. Większość konkurencyjnych operatorów pobiera 12% podatek bukmacherski. Zwrot wymaga tylko jednokrotnego obrotu na przyjaznych warunkach. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że ubezpieczenie dotyczy pierwszego kuponu, a nie pierwszego przegranego. Co to oznacza? Jeżeli Twój pierwszy zakład będzie wygrany, cashback przepadnie.

Freebet 200 zł (drugi wariant)

Jeżeli nie zdecydujesz się na cashback do 300 zł, możesz skorzystać z drugiego wariantu bonusu powitalnego, a mianowicie freebetu do 200 złotych. Zobacz, jak skorzystać z tej promocji.

 • Należy wpłacić pierwszy depozyt i postawić kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.
 • Bukmacher nagrodzi Cię freebetem, o wartości 100% stawki pierwszego kuponu, jednak nie więcej, niż 200 złotych.
 • Darmowy zakład można aktywować na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1.14.
 • Maksymalna wygrana z kuponu, zagranego za freebet, wynosi 2000 złotych.

Jak zatem widać, to promocja dość bliźniaczo podobna do podwojenia pierwszego depozytu. Otóż otrzymasz freebet w wysokości stawki pierwszego kuponu (z kursem min. 1.80). Darmowy zakład aktywujesz na wymaganym przez bukmachera kuponie, a ewentualna wygrana trafi na saldo główne.

Betters bonus powitalny

4x Freebet 50 zł (trzeci wariant)

Ostatnią, trzecią opcją do wyboru są cztery darmowe zakłady po 50 złotych każdy. Wszelkie zasady tego bonusu powitalnego opisaliśmy poniżej.

 • Należy wpłacić pierwszy depozyt, a następnie zawrzeć cztery zakłady SOLO lub AKO, gdzie kurs każdego kuponu powinien wynosić przynajmniej 1.80.
 • Za każdy zakład otrzymasz freebet, w wysokości 100% jego stawki, jednak nie więcej, niż 50 złotych każdorazowo.
 • Każdy darmowy zakład można aktywować na kuponie SOLO lub AKO, przy czym jego kurs min. powinien wynosić przynajmniej 1.14.
 • Maksymalna wygrana z każdego kuponu, zawartego za freebet, wynosi 2000 złotych.

To promocja podobna do poprzedniej. Z tym, że zamiast jednego darmowego zakładu 200 zł, otrzymujesz cztery freebety po 50 złotych. Możesz wygrać na każdym kuponie 2000 zł, a nie łącznie 2000 zł, jak w przypadku jednego freebetu.

Gdzie wpisać w Betters kod promocyjny? Rejestracja

Skoro wiesz już, jakie bonusy czekają za Betters kod promocyjny, to warto też przyjrzeć się jak wygląda rejestracja u tego bukmachera. Jest to bowiem proces, podczas którego możesz aktywować kod promocyjny Betters. Co tu dużo mówić. Zobacz poniżej krok po kroku, jak założyć konto z kodem promocyjnym.

wpisać Betters kod promocyjny

 1. Przejdź do bukmachera za pośrednictwem dowolnego linku w naszym tekście, a zostaniesz bezpośrednio przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wpisz w okienkach, które zobaczysz wszystkie wymagane dane, w tym kod promocyjny Betters.
 3. Postępuj według wskazówek, po drodze potwierdzając rejestrację, wyrażając zgodę na bonus i akceptując regulamin bukmachera.
 4. Po założeniu konta, możesz się na nie zalogować, odebrać bonusy i zacząć obstawiać mecze.

Rejestracja w Betters trwa około jednej minuty. Poradzi sobie z nią nawet najbardziej początkujący gracz. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, sprawdź o bukmacherze Betters opinie, które są odpowiedzią na Twoje pytania.

Szybka rejestracja

Formularz rejestracyjny prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Na tym koncie aktywny jest Betters kod promocyjny, możesz odebrać bonusy i obstawiać mecze. Żeby jednak zdobyć darmowy zakład 10 zł bez depozytu i odblokować możliwość wypłaty wygranych, konieczne będzie aktywowanie konta stałego. Dzieje się to poprzez procedurę weryfikacji tożsamości.

Weryfikacja tożsamości

Jak zatem zweryfikować tożsamość? Po utworzeniu konta, zaloguj się na nie, przejdź do ustawień i znajdź zakładkę z weryfikacją. Na sam początek uzupełnij brakujące dane, w tym osobisty numer rachunku bankowego. Następnie załącz skany dowodu tożsamości, jak np. dowód osobisty czy paszport. Poczekaj, aż bukmacher zatwierdzi Twoje dokumenty. Zostaniesz powiadomiony o prawidłowej weryfikacji i aktywacji stałego konta w Betters.

W tym miejscu możemy też polecić Betclic kod promocyjny. To oferta innego bukmachera, gdzie otrzymasz ciekawy bonus na start za kod.

Betters bonusy dla zarejestrowanych graczy

Wiesz już jakie bonusy czekają za kod promocyjny Betters, a czy wiesz, że bukmacher ma także sporo promocji dla zarejestrowanych graczy? No właśnie. Teraz przyjrzymy się im w szczegółach, bo jest na czym zawiesić oko.

Tygodniówka+

To interesująca promocja lojalnościowa, przygotowana przez bukmachera Betters. Im więcej dni w tygodniu grasz, tym większy bonus zgarniesz. Grasz przez 5 dni? Otrzymasz 10 zł bonusu. Grasz przez 6 dni? Otrzymasz 20 zł. Z kolei 35 złotych bonusu zgarniesz przy grze przez 7 dni w tygodniu. Promocja dostępna jest w każdym tygodniu, co oznacza, że w skali miesiąca możesz zgarnąć nawet 350 zł. Warunek jest jeden: do aktywności liczą się wyłącznie zakłady akumulowane, o stawce min. 20 zł i kursie całkowitym min. 2.00.

Promocja betters

raiseBET

Tym razem to promocja, którą oferuje niemal każdy bukmacher, ale Betters postawił na kilka interesujących warunków. Jest to bonus dla kuponów akumulowanych, gdzie jego maksymalna wartość osiąga aż 120%. Do ilości zdarzeń liczą się zakłady o kursie min. 1.25, a bukmacher podwyższa wygrane już przy kuponie, składającym się z pięciu zdarzeń. Bonus wynosi wówczas 5%. Przy dziesięciu zdarzeniach jest to już 25%, a przy dwudziestu i więcej aż 120%.

To właśnie ze względu na takie promocje, warto założyć konto u tego buka, wykorzystując też pakiet powitalny za kod bonusowy Betters.

Freebet 50/50

Ciekawa oferta to także freebet 50/50. Jest to bonus poniekąd powiązany z ofertą powitalną, ale wiele zależy od szczęścia gracza. Już tłumaczymy. Bonus, a mianowicie darmowy zakład 50 zł otrzyma co 50-ty gracz, który założy konto w Betters i dokona dowolnego depozytu na swoim koncie.

eWEEKEND

Za obstawianie esportu możesz zgarnąć 30 złotych bonusu. W jaki sposób? Wystarczy, że w weekend od piątku do niedzieli, postawisz 4 zakłady akumulowane z min. 3 zakładami, o kursie zdarzeniami min. 1.25 i stawce 25 zł. Bonus odnawia się co weekend.

Znajoma Kasa

Do bukmachera możesz polecać swoich znajomych. W ten sposób możesz zgarnąć aż 10 bonusów. Każdy z nich to freebet 15 zł. Warto zapoznać się z warunkami tej promocji bezpośrednio na stronie bukmachera Betters.

Co można obstawiać na Betters? Oferta zakładów

Opisując Betters kod bonusowy i wszystkie korzyści z nim płynące, warto też przyjrzeć się, co tak w ogóle ma do zaoferowania ten legalny bukmacher. Ilość sportów, rodzaje zakładów, rynki i wreszcie kursy bukmacherskie budzą, co oczywiste, zainteresowanie ze strony typerów.

Oferta zakładów betters

Oferta bukmacherska

W serwisie Betters obstawiać można zarówno wydarzenia sportowe, esport, gry karciane, jak i sporty wirtualne. Oferta jest kompletna. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt dyscyplin, zarówno tych najpopularniejszych, jak i nieco niszowych. Esport to nie tylko najpopularniejsze gry, ale zdecydowanie więcej tytułów. W grach karcianych dostępne są za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy TVBet. Bukmacher posiada też kilka sportów wirtualnych, w tym piłkę nożną, rzuty karne, różne wyścigi i kolarstwo. Jednym słowem, jest co obstawiać.

Rynki bukmacherskie

Rynki bukmacherskie, jak we wszystkich serwisach, zależne są od popularności i rangi danego wydarzenia. Najwięcej rynków posiadają, co zresztą nie może dziwić, najpopularniejsze mecze piłkarskie. Przykładowo, zakłady na popularne mecze to blisko 400-500 różnych rynków bukmacherskich. W tenisie ziemnym gracz może wybierać spośród kilkudziesięciu rynków. Podobnie wygląda to na koszykówce siatkówce czy piłce ręcznej.

Kursy bukmacherskie

Bukmacher posiada atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie. Na najpopularniejszych wydarzeniach w ofercie marże są znikome. Dodatkowo, gracz może skorzystać z podwyższonego kuponu dnia czy podwyższonych kursów na zakładach akumulowanych, składających się z minimum pięciu zdarzeń.

Cashout

Oczywiście, Betters oferuje także cashout, a więc wcześniejsze zamknięcie kuponu i wypłatę wygranych. Cashout dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Warto się jemu przyjrzeć.

Betters metody płatności

Żeby w pełni wykorzystać środki za Betters kod bonusowy, konieczne jest złożenie depozytu. Zapewne będziesz chciał wygrać, a więc warto nie tylko sprawdzić, jak wpłacić pieniądze na grę, ale także jak wypłacić wygrane od bukmachera. Betters dysponuje szerokim wachlarzem płatności, co cieszy i dodatkowo wpływa na atrakcyjność oferty, którym jest Betters bonus powitalny.

Wpłaty betters

Wpłaty

Minimalna wartość depozytu to 1 zł, a maksymalna jednorazowa płatność wynosi 10000 zł. Bukmacher pozwala na zasilanie konta za pośrednictwem szybkich metod Przelewy24, które gwarantują różne warianty doładowania.

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Visa
 • Mastercard
 • Google Pay
 • Przelew zwykły

Księgowanie wszystkich depozytów, za wyjątkiem przelewu zwykłego, odbywa się zazwyczaj w kilka, maksymalnie kilkanaście sekund. To powoduje, że środki od razu dostępne są do obstawiania meczów.

Wypłaty

Jeżeli chodzi o wypłaty, to minimalna kwota to także 1 złotówka, a maksymalna wartość jednorazowej wypłaty opiewa na kwotę 10000 zł. Wypłacać można z wykorzystaniem szybkich przelewów. Kolejny raz usługę świadczy operator Przelewy24. To powoduje, że wygrane środki znajdują się na kontach graczy średnio już w kilka minut.

Betters kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Podobnie, jak na stronie internetowej, tak samo w aplikacji możesz aktywować Betters kod promocyjny . Zasada jego działania, aktywacji i przyznanych bonusów jest identyczna. Zatem kod wpisujesz przy rejestracji, a następnie otrzymujesz przypisane do niego bonusy powitalne.

 1. Pobierz aplikację Betters na Android lub iOS.
 2. Wpisz w formularzu rejestracyjnym wszystkie dane, w tym kod promocyjny.
 3. Zweryfikuj tożsamość.
 4. Otrzymasz 10 zł bez depozytu.
 5. Odbierz także bonus powitalny, a więc np. cashback do 300 zł.

Najczęstsze pytania o Betters kod promocyjny

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny – MAXBET.

Co daje kod promocyjny Betters?

Podając w Betters kod, otrzymasz od tego bukmachera najwyższy bonus powitalny.

Ile wynosi w Betters bonus powitalny?

Bonus powitalny z kodem promocyjnym wynosi nawet 310 zł, w tym cashback do 300 zł i 10 zł darmowego zakładu bez depozytu.

Czy jest w Betters freebet bez depozytu

Tak. Bukmacher oferuje 10 zł freebetu za weryfikację tożsamości.

Czy kod bonusowy Betters można aktywować kilka razy?

Niestety, ale nie. Betters kod można aktywować tylko raz przy rejestracji konta.

Czy warto aktywować Betters kod promocyjny?

Zdecydowanie warto aktywować Betters kod promocyjny. Jest on gwarancją otrzymania najwyższego bonusu powitalnego, a niewykluczone, że na późniejszym etapie, bukmacher także potraktuje Cię lepiej, jako świadomą osobę, zarejestrowaną z kodem promocyjnym. Pamiętaj, że kod możesz podać jedynie raz i jedynym miejscem do tego przeznaczonym jest formularz rejestracyjny. Opcjonalnie, możesz skorzystać z STS kod promocyjny, a więc oferty konkurencyjnego bukmachera, który także przygotował ciekawe bonusy dla nowych graczy.