Betclic aplikacja Android, iOS – [ POBIERZ NA TELEFON ]

Betclic aplikacja to wygodny sposób obstawiania zakładów bukmacherskich na telefonie. Dodatkowo apka posiada spersonalizowane funkcje, jak logowanie biometryczne i transmisje online. Aplikacja dostępna jest na Android oraz iOS. 

Betclic aplikacja mobilna – pobierz i obstawiaj na telefonie!

Czy wiesz, że już ponad 80% zakładów bukmacherskich stawianych jest za pomocą telefonu komórkowego? Zakłady mobilne to stale rosnąca w siłę gałąź rynku bukmacherskiego. Dlatego też niemal wszyscy bukmacherzy przygotowali platformy mobilne, zarówno na Androida, jak i iOS.

Zobacz krok po kroku, jak stać się posiadaczem aplikacji mobilnej Betclic. Aby korzystać z jej dobrodziejstw, wystarczy telefon z Androidem lub iOS. Aplikacja nie stawia zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych (poza kilkudziesięcioma mb wolnej przestrzeni) i śmiało ją zainstalujesz, jak i uruchomisz nawet na kilkuletnim smartfonie.

Aplikacja Betclic
Pobierz aplikację

Aplikacja Betclic

Pobierz aplikację Betclic

Aplikacja Betclic Android – pobierania i instalacja

 • Przejdź na stronę www.betclic.pl na swoim telefonie komórkowym
 • W górnej części ekranu zobaczysz informację o aplikacji i link do jej pobrania
 • Kliknij i postępuj według wskazówek, aby pobrać Betclic Android.
 • Przed instalacją musisz zezwolić “na instalację z nieznanych źródeł”
 • Kliknij “zainstaluj” i po kilkunastu sekundach wszystko będzie gotowe

Aplikacja Betclic iOS – pobieranie i instalacja

 • Aplikację Betclic znajdziesz w sklepie App Store
 • W polu wyszukiwania wpisz “Betclic aplikacja”
 • Kliknij przycisk pobierania
 • Reszta potoczy się automatycznie
 • Po kilku chwilach aplikacja pojawi się na ekranie Twojego telefonu

Betclic aplikacja mobilna

Pobierz aplikację Betclic

Betclic aplikacja – rejestracja konta z kodem promocyjnym

 • Uruchom aplikację mobilną Betclic
 • Kliknij przycisk zarejestruj się
 • Wypełnij uważnie wymagane pola formularza rejestracyjnego
 • Nie zapomnij o uzupełnieniu pola Betclic kod promocyjny, kodem BETPLMAX
 • Dzięki temu otrzymasz zakład ubezpieczony do 200 zł

Jak doładować konto w Betclic app?

 • Zaloguj się w aplikacji lub na stronie Betclic
 • Kliknij na biały plus w prawym górnym narożniku
 • Wybierz metodę płatności
 • Określ kwotę swojego depozytu
 • Przejdź do realizacji płatności
 • Pieniądze zobaczysz na koncie już po kilku sekundach

Jak obstawiać mecze na telefonie w Betclic.pl? Aplikacja to prosta sprawa

Co tu dużo ukrywać. Stawianie zakładów na telefonie komórkowym (aplikacja Betclic, strona mobilna) wygląda dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej. No dobra. W przypadku komputera wykorzystujesz klawiaturę i myszkę, a na smartfonie do przemieszczania się po ofercie bukmacherskiej służy Ci ekran i palce. No, ale to przecież oczywiste. Jedno jest pewne. Obstawianie meczów w aplikacji Betclic jest zdecydowanie łatwiejsze, a co za tym idzie szybsze niż na stronie internetowej.

Jak postawić zakład w aplikacji Betclic

Obstaw tutaj

Jak postawić zakład w aplikacji Betclic?

Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię mecz, muśniesz palcem w kurs i już, masz go na swoim kuponie. Pozostaje ustalić stawkę i zatwierdzić kupon.

W ten oto sposób możesz stawiać zakłady bukmacherskie, gdziekolwiek jesteś. W Betclic aplikacja wymaga jedynie systemu Android lub iOS oraz dostępu do Internetu – nie ważne, czy będzie to Wifi, czy transmisja danych komórkowych. Wyciągasz telefon i grasz – będąc nawet na stadionie i pasjonując się emocjonującym meczem.

Oferta zakładów w aplikacji jest dokładnie taka sama, jak na stronie internetowej. Znajdziesz więc tutaj zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Do wyboru masz kilkadziesiąt różnych dyscyplin, a także zakłady na esport.

W aplikacji Betclic możesz też doładować konto, nie odkładając praktycznie telefonu komórkowego z ręki, dzięki funkcji BLIK, czy przelewu błyskawicznego. To jeszcze bardziej ułatwia bukmacherską przygodę.

Warto też wiedzieć, że od jakiegoś czasu można anulować zakład w Betclic, a więc wycofać kupon i odzyskać środki.

Betclic aplikacja – opis jej najważniejszych funkcji

Chcesz wiedzieć, dlaczego w Betclic.pl aplikacja jest aż tak rozchwytywana przez graczy? Oprócz oczywistych powodów, jak idealne “skrojenie” appki pod telefon komórkowy, czy szybkości stawiania zakładów i możliwość robienia tego z dowolnego miejsca, aplikacja cechuje się też kilkoma następnymi, ciekawymi funkcjonalnościami.

 • Funkcja szybkiego zakładu – dzięki temu jeszcze bardziej możesz przyspieszyć swoje zakłady bukmacherskie. Aplikacja Betclic umożliwia ustawienie szybkiego zakładu dla zakładów na żywo. Ustalasz stawkę, a później wystarczy jedno muśnięcie w dany kurs, aby automatycznie wysłać zakład. Prawda, że niezłe, co?
 • Szybkie logowanie – czy męczyło Cię kiedykolwiek każdorazowe wpisywanie loginu i hasła, zwłaszcza, że logowałeś się kilka razy dziennie? Pewnie tak i doskonale to rozumiemy. W Betclic.pl aplikacja wyszła naprzeciw temu wyzwaniu. Możesz tutaj zalogować się kodem PIN, czy odciskiem palca.
 • Transmisje wideo – oprócz stawiania zakładów, możesz też śledzić transmisje wideo na żywo. Bezpośrednio na swoim telefonie komórkowym i to za darmo. Wystarczy, że zalogujesz się i masz dodatni stan konta (nawet 1 zł).
 • Powiadomienia push – możesz włączyć opcje powiadomień na telefon. To świetna opcja, jeśli nie odwiedzasz Betclic codziennie. Bukmacher sam przypomni Ci o interesujących wydarzeniach, czy nowych promocjach i bonusach w swojej ofercie.

Betclic.pl aplikacja czy strona? Co jest lepsze?

Wielu graczy wciąż zastanawia się, czy postawić na aplikację mobilna, czy grać z poziomu komputera. Choć dla nas sprawa wydaje się oczywista: Aplikacja Betclic to jest to! Sprawdź jednak porównanie tych dwóch platform.

Przewaga aplikacji nad stroną internetową
Przewaga strony nad aplikacją mobilną

Grasz z dowolnego miejsca (wystarczy dostęp do Internetu i telefon komórkowy)

Wyższa rozdzielczość transmisji wideo

Szybsze logowanie się na konto (Touch ID, kod PIN)

Możesz otworzyć kilka zakładek i szybciej przemieszczać się po ofercie Betclic

Funkcja szybkiego zakładu (jedno kliknięcie i gotowe!)

Nieco bardziej przejrzysta oferta poprzez naturalnie większy ekran komputera
Jak zatem widać Betclic download opłaca się zdecydowanie bardziej, niż korzystanie ze strony na telefonie komórkowym.

Co jeszcze ciekawego oferuje Aplikacja Betclic?

Zobacz, co jeszcze możesz zyskać, pobierając aplikację mobilną Betclic.

Zakłady live

Aplikacja bukmacherska Betclic to liczne zakłady na żywo. Znajdziesz tutaj kompletną ofertę zakładów. Dokładnie taką samą, jak na stronie internetowej. Zakłady mobilne są jednak o wiele szybsze na telefonie komórkowym, niż na komputerze. Pozwoli Ci to szybciej reagować na boiskowe wydarzenia.

Transmisje wideo

Chcesz oglądać mecze na telefonie komórkowym? Możesz to zrobić dzięki aplikacji Betclic. Każdego dnia znajdziesz tutaj co najmniej kilkadziesiąt transmisji wideo i to zupełnie za darmo. Wystarczy być zalogowanym na konto i mieć dodatnie saldo. Listę aktualnie dostępnych transmisji znajdziesz w zakładce “Na Żywo”.

Bonus mobilny w Betclic (Kwiecień 2024)

Co prawda aktualnie Betclic nie posiada w swojej bogatej ofercie bonusu mobilnego, ale i tak warto śledzić jego ofertę. Kto wie, może wkrótce pojawi się bonus na telefony komórkowe. Wszak już kilka razy bukmacher zaskoczył graczy w ten sposób. Jeśli nie zdarzy się to tym razem, to pamiętaj, że w aplikacji działaj cashback do 200 zł (z kodem BETPLMAX) na start, a także pozostałe bonusy i promocje.

Betclic aplikacja: opinie i nasza recenzja na zakończenie

W zakładach bukmacherskich Betclic aplikacja została dość wysoko oceniona. Opinie graczy o Betclic przyznały jej 4,6 na 5 możliwych punktów w App Store. To jeden z dowodów na to, że jest to bardzo przyjazna platforma na telefony komórkowe. Kolejne potwierdzenia tejże tezy znajdziesz w naszym tekście.

Reasumując, aplikacja Betclic.pl to czołowa platforma mobilna na polskim rynku bukmacherskim. Łącząc to z topową ofertą zakładów Betclic, na pewno będziesz zadowolony.

Wśród minusów warto wymienić brak bonusu mobilnego, czy średnią liczbę transmisji wideo (niektórzy bukmacherzy mają ich więcej). Plusy to przede wszystkim intuicyjność aplikacji, szeroka oferta zakładów, a także błyskawiczne metody płatności.