Polska – Brazylia typy, gdzie oglądać, kiedy, o której godzinie? (MŚ siatkarzy 2022)

Emocjonujące starcia z reprezentacją Brazylii kojarzą się kibicom siatkówki wyłącznie ze spotkaniami o złoto. Tym razem jednak los skrzyżował drogi tych drużyn w 1/2 finału światowego czempionatu. Kto wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko? Polska – Brazylia gdzie oglądać, typy, kursy, analiza.

Polska – Brazylia typy, kursy i zakłady na MŚ siatkarzy 2022

W niezwykle rozległych ofertach legalnych polskich bukmacherów naszą największą uwagę przykuły następujące Polska – Brazylia zakłady:

Brak miejsca na pomyłki

Ile nerwów kosztowało śledzenie na żywo rywalizacji pomiędzy reprezentacjami Polski oraz USA ma świadomość tylko ten, któremu dane było to robić. Polacy mimo dość pewnej postawy w dwóch pierwszych partiach popadli w niepotrzebne rozluźnienie w secie numer trzy. To rozluźnienie było na tyle znaczące, że ostatecznie do wyłonienia zwycięzcy tego ćwierćfinału potrzebny był tie-break.

Niewykluczone, że długa pięciosetowa batalia czeka nas także podczas zbliżającego się starcia z Canarinhos. Ekipa z Ameryki Południowej sprawia bowiem wrażenie zespołu rozpędzającego się z każdym kolejnym meczem na tym polsko-słoweńskim turnieju.

polska-brazylia-typy

Wrodzony patriotyzm nie pozwala nam oczywiście wierzyć w inny scenariusz, aniżeli triumf współgospodarzy tegorocznych mistrzostw.  Polska – Brazylia kursy na zwycięstwo Polaków w pierwszym secie oraz wiktorię w całym sobotnim spotkaniu to zakład, który z pewnością warto wziąć na poważnie.

Polska – Brazylia ostatnie bezpośrednie mecze

  • Brazylia – Polska 1:3
  • Brazylia – Polska 3:1
  • Polska – Brazylia 0:3

Tak jak już wspomnieliśmy w jednym z poprzednich akapitów, Polacy z ekipą Canarinhos spotykali się w minionych latach wyjątkowo często. Krótka historia paru ostatnich potyczek wygląda co prawda dość kiepsko, ale w tych meczach o największym ciężarze gatunkowym górą byli zawsze aktualni mistrzowie świata. Ściskamy mocno kciuki za to, aby ta tendencja została podtrzymana nadal.

Gdzie oglądać mecz Polska – Brazylia na żywo?

Pojedynek z udziałem Biało-czerwonych będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP1.

Kiedy mecz Polska – Brazylia? O której godzinie

MŚ w siatkówce 2022 dobiegają już powoli końca, tak więc wszystkie spotkania rozstrzygające o ostatecznym układzie sił w turnieju zostaną rozegrane na przestrzeni kilku najbliższych dni. Półfinałowe starcie pomiędzy Polską a Brazylią zaplanowano np. na godz. 18:00 w dniu 10 września bieżącego roku.