Polska – Dominikana typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (29.09.2022)

Czy podopieczne Stefano Lavariniego mogą pójść w ślady swoich kolegów po fachu z reprezentacji mężczyzn? Do tego jeszcze bardzo daleko, ale jednocześnie nie da się ukryć, że dotychczasowe występy Polek są doprawdy imponujące. Czy kolejny mecz grupowy przyniesie czwartą wygraną z rzędu? Polska – Dominikana siatkówka MŚ kobiet 2022, typy, zakłady.

Polska – Dominikana typy i zakłady bukmacherskie

Oto najciekawsze POLSKA – Dominikana typy, jakie udało nam się dla Was wyselekcjonować:

Pójść za ciosem

Nawet najwierniejsi fani kobiecej reprezentacji nie spodziewali się takiej formy Polek w pierwszych dniach światowego czempionatu. Biało-czerwone idą jak burza, sprawiając przy tym wrażenie zespołu, który jest w stanie pokonać absolutnie każdego. W czwartkowy wieczór po drugiej stronie siatki pojawi się wicelider grupy B. Polska – Dominikana zakłady bukmacherskie na triumf gospodyń mogą się wydać wyjątkowo ryzykowne, jednak my jesteśmy zdania, że plan pójścia za ciosem w wykonaniu Oliwii Różański i spółki może się ziścić.

polska-dominikana-typy

Naszym skromnym zdaniem cztery partie to absolutne minimum w tym pojedynku. Jak pokazuje doskonale krótka historia bezpośrednich batalii z Dominikaną, a także aktualna dyspozycja obu reprezentacji, walka o końcowy triumf powinna być niezwykle zacięta. Drużyna, która zakończy zmagania w charakterze zwycięzcy, będzie pewna gry w kolejnej fazie zmagań. Stawka jest zatem ogromna.

Ostatnie bezpośrednie mecze Polska – Dominikana

  • Dominikana – Polska 3:2
  • Polska – Dominikana 1:3
  • Polska – Dominikana 3:1

Reprezentantki Dominikany nigdy nie były dla Polek łatwym rywalem, co doskonale obrazuje powyższa statystyka. Oby tym razem szczęście było po stronie gospodyń siatkarskiego mundialu.

Gdzie oglądać Polska – Dominikana? Transmisja

Relacja na żywo z tego arcyciekawego meczu będzie miała miejsce m.in. na antenach stacji Polsat Sport, jak i TVP Sport. Polska – Dominika kiedy mecz? Tego dowiecie się natomiast z jednego z kolejnych akapitów.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Dominikana kiedy i o której?

Start omawianego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 29 września bieżącego roku.

Polska vs Dominikana gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania tego pojedynku będzie rzecz jasna trójmiejska Ergo Arena.