Polska – Kanada typy, zakłady, o której, kiedy, gdzie oglądać transmisje meczu MŚ siatkarek 2022? (07.10.2022)

Emocje, jakie dostarczają nam podczas trwających mistrzostw nasze siatkarki ciężko tak naprawdę opisać słowami. Czy podczas meczu z zawodniczkami pochodzącymi z odległego kraju w Ameryce Północnej Polki zdołają przypieczętować swój awans do najlepszej ósemki turnieju? Polska – Kanada siatkówka MŚ kobiet 2022, typy, zakłady, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Kanada typy i zakłady bukmacherskie

Oto jakie Polska – Kanada typy są tym razem warte największej uwagi:

Fala wznosząca

Takie niespodzianki to my lubimy. Chyba mało kto, a zapewne w zasadzie nikt nie spodziewał się, że Biało-czerwone pokonają w tak imponującym stylu reprezentację USA. Taki sensacyjny triumf musi dać motywacyjnego kopa. Jeśli coś dotychczas wydawało się niemożliwe, to ten wynik na pewno wiele zmienił. Rozpoczęcie piątkowej potyczki z tzw. wysokiego C będzie więc bez wątpienia celem Asi Wołosz i jej koleżanek z drużyny. W takich okolicznościach Polska – Kanada typy na zwycięstwo Polek w pierwszej partii jak najbardziej mają rację bytu.

polska-kanada-typy

O ile w przypadku podopiecznych Stefano Lavariniego poprzednie spotkanie grupowe okazało się przełomowe w pozytywnym tego słowa znaczeniu, o tyle w przypadku reprezentantek Kanady było zupełnie na odwrót. Zawodniczki z kraju klonowego liścia odniosły porażkę w meczu przeciwko Turcji, co było równoznaczne z zakończeniem passy czterej kolejnych meczów z wygraną na koncie.

Mamy nadzieję, że Polki niesione dopingiem swojej publiczności zapewnią swoim rywalkom kolejną lekcję siatkówki, a że przy tym stracą seta bądź dwa? To nic. Na koniec liczy się przecież tylko zwycięstwo.

Ostatnie mecze Polska – Kanada

  • Polska – Kanada 3:1
  • Kanada – Polska 2:3
  • Polska – Kanada 3:0

Bilans kilku ostatnich bezpośrednich starć z Kanadyjkami jest wyjątkowo korzystny dla Polek. Reprezentacja ta również ma jeszcze matematyczne szanse na grę w ćwierćfinale. Łatwo broni zatem z pewnością nie złoży, co zapowiada nam naprawdę interesujący wieczór.

Gdzie oglądać Polska – Kanada? Transmisja

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna między innymi na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport. Sposobność śledzenia transmisji live będą mieli także wszyscy klienci bukmacherów Betclic oraz STS.

Polska – Kanada kiedy i o której?

Im bliżej rozpoczęcia tej rywalizacji, tym więcej pojawia się pytań Polska – Kanada kiedy mecz? Oficjalnie rozpoczęcie tej potyczki powinno więc mieć miejsce punktualnie o godz. 20:30 w dniu 7 października bieżącego roku.

Polska – Kanada gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania tego pojedynku będzie łódzka Atlas Arena.