Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Kanada? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?

Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Kanada? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?
fot. Icon Sport

Przedostatnia potyczka grupowa i jednocześnie bardzo ważny krok, który może zadecydować o ewentualnym awansie do ćwierćfinału. Kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022?O której godzinie mecz? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy w niniejszym tekście. Miłej lektury!

Kiedy Polska – Kanada? O której godzinie?

Atmosfera, a dokładniej ostatnie wyniki naszej kadry sprawiają, że wiele osób jest bardzo ciekawych, kiedy Polska – Kanada, a więc najbliższy mecz Biało-czerwonych. Jego początek zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 7 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Kanada? Transmisja

Przekaz na żywo z tego starcia będzie dostępny między innymi na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport, a także na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych bukmacherów Betclic oraz STS.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Krzywa wznosząca

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy Stefano Lavarini zdołał przygotować nasze zawodniczki na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022, ten niech poświęci choćby chwilę na skrót spotkania z USA. Tak fenomenalnego spotkania w wykonaniu Polek nie widzieliśmy już dawno. We środowy wieczór dziewczynom udawało się absolutnie wszystko, a pierwsza wygrana nad Amerykankami od przeszło 12 lat stała się faktem.

Pora jednak na kolejny krok. Pokonanie Kanadyjek da reprezentantkom Polski możliwość mierzenia się z siedmioma innymi najsilniejszymi drużynami na świecie. Czy Biało-czerwone stać na taki wyczyn? Po spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi już nigdy nie zwątpimy w nasze siatkarki. Do boju drogie Panie!