Polska – Korea Południowa typy, zakłady bukmacherskie, o której, kiedy, gdzie transmisja? (MŚ siatkarek 2022) 28.09.2022

Komplet zwycięstw po dwóch meczach pozwala patrzeć w przyszłość pozytywnie. W swoim trzecim meczu grupowym podopieczne Stefano Lavariniego zmierzą się ze zdecydowania najsłabszym zespołem w stawce. Czy zgodnie z przewidywaniami łatwo go pokonają? Polska – Korea Południowa kiedy mecz, typy, zakłady bukmacherskie. Miłej lektury!

Polska – Korea Południowa typy i zakłady bukmacherskie

Dogłębna analiza ofert bukmacherskich na to spotkanie pozwoliła nam wyselekcjonować kilka najciekawszych propozycji. Oto Polska – Korea Południowa typy:

Najsłabsze ogniwo

Jeśli chce się walczyć o najwyższe cele, to trzeba być w pełni skoncentrowanym nawet podczas potyczek z tym najsłabszymi. I to będzie właśnie główne zadanie Polek na ten deszczowy wrześniowy wieczór. Nie da się bowiem ukryć, że Koreanki są łatwymi dostarczycielkami punktów w grupie B. Czasem w trakcie starć z takimi rywalkami w szeregi zespołu wkrada się niestety nadmierne rozluźnienie. Mamy jednak wielką nadzieję, że tym razem uda się tego uniknąć.

polska-korea-poludniowa-typy

Nasze POLSKA – Korea Południowa typy w pełni koncentrują się na ilości zdobytych oczek. Zawodniczki z Azji w żadnej ze swoich dwóch dotychczasowych batalii nie przekroczyły łącznie bariery 50 punktów. Bylibyśmy bardzo zdumieni, gdyby ta sztuka powiodła im się właśnie podczas zmagań z Asią Wołosz i spółką.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – Korea 4:0
  • Polska – Korea 4:0
  • Korea – Polska 0:3

Trzeba przyznać, że najnowsza historia bezpośrednich zmagań z Koreankami jest dla Polek wyjątkowo korzystna. Kolejna pewna wygrana dałaby właściwie pewny awans Biało-czerwonym do dalszej rywalizacji na MŚ. Warto więc ściskać mocno kciuki za taki scenariusz.

Gdzie oglądać Polska – Korea Południowa? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Polska – Korea Południowa kiedy i o której?

Ledwo zakończyło się starcie z Tajlandią, a lada chwila startuje mecz Polska – Korea Południowa. Siatkówka MŚ kobiet 2022 w pełni, stąd też natężenie kolejnych spotkań jest wyjątkowo duże. Rozpoczęcie omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 28 września 2022 roku.

Polska vs Korea Południowa gdzie mecz?

Trzecie z grupowych starć w wykonaniu reprezentantek Polski będzie miało miejsce w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.