Polska – Serbia typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (11.10.2022)

Przed wieloma z aktualnych reprezentantek Polski najważniejszy mecz w ich całej dotychczasowej karierze. Czy po jego końcowym gwizdku w szeregach naszej kadry zapanuje szał radości? Polska – Serbia siatkówka MŚ kobiet 2022. Sprawdźcie naszą krótką analizę. Miłej lektury.

Polska – Serbia typy i zakłady bukmacherskie

Najciekawsze Polska – Serbia typy, jakie udało nam się wyselekcjonować, przedstawiają się następująco:

Życiowa forma

Mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Idąc za tym starym porzekadłem, bardzo mocno wierzymy w nieco inny przebieg tego spotkania aniżeli batalii sprzed kilkunastu dni. Jeśli Polki zdołałyby zwyciężyć pierwszą partię wtorkowego pojedynku, to scenariusz dalszych zmagań mógłby być totalnie zaskakujący.

polska-serbia-typy-ms-siatkarek

Reprezentacja Polski jest na tyle młodą drużyną, że w przyszłości możemy chyba liczyć na podobne sukcesy co ten obecny, a więc przynajmniej ćwierćfinał innej wielkiej międzynarodowej imprezy. Póki piłka jest w grze, to wiele może się jednak zdarzyć. POLSKA – Serbia typy, zgodnie z którymi w omawianym pojedynku dojdzie do przynajmniej czterech setów to naszym zdaniem propozycja bardzo rozsądna. Wiele bowiem można naszym dziewczynom zarzucić, ale nie to, że wywieszają białą flagę i się poddają. Warto zatem wierzyć w walkę do końca!

Bezpośrednie mecze Polska – Serbia

  • Serbia – Polska 3:0
  • Polska – Serbia 1:3
  • Serbia – Polska 3:1

Pragniemy tylko jednego. Polki muszą we wtorkowy wieczór pokazać charakter. Tak wyraźna porażka w trakcie rywalizacji grupowej absolutnie nie wchodzi w grę. Jeśli mamy odpaść z turnieju, to tylko w dobrym stylu.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Niemal ze spotkania na spotkanie grono osób zainteresowanych losami podopiecznych Stefano Lavariniego rośnie. Czy podczas ćwierćfinałowych zmagań z Serbkami padnie rekord? Czas pokaże. Apelujemy, aby zapisać sobie w kalendarzu, iż relacja na żywo z omawianej batalii będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Serbia kiedy i o której?

Pozostało już bardzo niewiele czasu do pierwszego gwizdka rywalizacji Polska – Serbia. Kiedy mecz na pewno warto wiedzieć, gdyż doping Biało-czerwonym przyda się jak nigdy dotąd. Wedle harmonogramu start tego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 11 października 2022 roku.

Polska vs Serbia gdzie mecz?

W przeciwieństwie do poprzedniego pojedynku, który rozgrywany był w łódzkiej Atlas Arenie, tym razem miejscem bezpośredniego starcia obu reprezentacji będzie nowoczesna hala w Gliwicach.