Polska – Tajlandia typy, zakłady, o której, kiedy, gdzie oglądać transmisje meczu MŚ siatkarek 2022? (27.09.2022)

W teorii batalia z Chorwatkami miała być jednym z najtrudniejszych zadań Biało-czerwonych w pierwszej rundzie MŚ siatkarek. Wiele wskazuje jednak na to, że prawdziwa przeszkoda czeka na Polki w potyczce numer dwa. Czy uda im się wyjść z niej zwycięsko? Polska – Tajlandia typy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Tajlandia typy i zakłady bukmacherskie

Oto jakie Polska – Tajlandia zakłady bukmacherskie przykuły naszą uwagę:

Nieoczekiwana przeszkoda

Stefano Lavarini jest na takim etapie budowania naszej drużyny narodowej, że lekceważenie którejkolwiek z reprezentacji byłoby działaniem wyjątkowo nierozsądnym. Jeśli już jednak kogoś mieliśmy się bać w zmaganiach grupowych, to do tego grona pierwotnie zdecydowanie nie należała drużyna Tajlandii. Triumf Tajek nad faworyzowaną Turcją zmienił wszakże ten pogląd niemal o 180 stopni.

polska-tajlandia-typy

Podczas kompletowania propozycji do tekstu POLSKA – Tajlandia typy niemal z automatu musieliśmy wziąć pod uwagę tę istotną modyfikację. Gospodynie z Olivią Różański na czele będą miały dziś bez wątpienia niezwykle twardy orzech do zgryzienia. Wierzymy, że już w pierwszej partii pokażą, na co je stać.

Co będzie dalej? Oby atut własnego boiska i własnej publiczności poniósł nasze dziewczyny do kolejnego cennego triumfu.

Bezpośrednie mecze Polska – Tajlandia

  • Polska – Tajlandia 3:2
  • Tajlandia – Polska 0:3
  • Tajlandia – Polska 2:3

Bilans bezpośrednich potyczek z Tajlandią jest dla Polek wyjątkowo korzystny. W ostatnim czasie sama wygrana nie przychodzi już jednak z taką łatwością jak dawniej. Chcielibyśmy, aby dzisiejszego wieczoru triumf nie kosztował nasz zespół aż takiego wysiłku, jak chociażby niedawna potyczka w Lidze Narodów. Kalendarz turnieju jest bowiem tak napięty, że każdy rozegrany set może oddziaływać na występy w kolejnych mistrzowskich pojedynkach.

Gdzie oglądać Polska – Tajlandia? Transmisja

Oprócz pytań Polska – Tajlandia, kiedy mecz równie często można spotkać się z zapytaniami, gdzie można śledzić potyczki z udziałem reprezentantek Polski. Jak wynika z ogólnodostępnych informacji, pojedynki te relacjonują na swoich antenach m.in. Polsat Sport oraz TVP Sport.

Polska – Tajlandia kiedy i o której?

Start omawianego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 27 września bieżącego roku.

Polska vs Tajlandia gdzie mecz?

Ergo Arena to miejsce, w którym odbędzie się starcie Polska – Tajlandia. Siatkówka MŚ kobiet 2022, a konkretniej grupa B przeniosła się już bowiem z holenderskiego Arnhem właśnie na obiekt zlokalizowany na granicy Gdańska oraz Sopotu.