Polska – USA typy, gdzie oglądać transmisję, kiedy i o której mecz MŚ Siatkarzy 2022?

W chwili gdy będzie już znany niemal komplet półfinalistów MŚ w siatkówce 2022 do rywalizacji o awans do czołowej czwórki staną reprezentacje dowodzone kolejno przez Nikolę Grbica oraz Johna Sperawa. Kto zachowa więcej zimnej krwi i zamelduje się ostatecznie w walce o medale? Polska – USA gdzie oglądać transmisję, kiedy i o której mecz MŚ siatkarzy 2022?

Polska – USA typy, kursy i zakłady na ćwierćfinał MŚ siatkarzy

Tego, jakie Polska – USA typy warto tym razem umieścić na swoich kuponach, dowiecie się z kilku poniższych akapitów:

Kluczem do sukcesu jest powtarzalność

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 trwają już kilka dobrych dni. W perspektywie do czasu spędzonego na przygotowaniach do tego turnieju jest to jednak bardzo nieznaczny odcinek czasu. Polacy dotychczas sprawiali wrażenie zespołu będącego w naprawdę dobrej formie. Liczba niewymuszonych błędów w każdym z kolejnym meczów utrzymuje się wciąż na stosunkowo niskim poziomie. Powtarzalność w grze najważniejszych ogniw reprezentacji jest naprawdę godna pochwały.

Mimo wielkiej wiary kibiców ciężko uwierzyć w to, że Biało-czerwoni zdołają pokonać reprezentację USA bez straty choćby jednego seta. Ich bezpośrednia potyczka po raz kolejny będzie zapewne niezwykle zacięta. Oby ponownie górą wyszli z niej gospodarze.

polska-usa-typy-ms-2022

Analizując wszystkie poprzednie spotkania z udziałem Biało-czerwonych czysto obiektywnie należy stwierdzić, iż nie jest to z pewnością turniej, w którym Bartosz Kurek grałby tzw. pierwsze skrzypce. Kapitan reprezentacji Polski wywiązuje się co prawda ze swojej roli jak najbardziej należycie, lecz jednocześnie do dyspozycji sprzed czterech lat jest mu na ten moment zdecydowanie daleko. Cechą charakterystyczną dla Bartka było jednak zwykle to, że potrafił się on zmobilizować w kluczowych momentach wielkich siatkarskich imprez. Taką chwilą jest z całą pewnością mecz Polska – USA. Kursy na to, iż uda mu się zdobyć przynajmniej 17 punktów są wyjątkowo wysokie, aczkolwiek prawdopodobieństwo takiego scenariusza wydaje się być całkiem spore. Kto bowiem ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa, jeśli nie jej najbardziej doświadczony gracz i prawdziwy talizman zespołu?

Polska – USA ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – USA 3:1
  • Polska – USA 0:3
  • USA – Polska 1:3

Miłe wspomnienia po rywalizacji grupowej są wciąż żywe wśród większości kibiców siatkówki w naszym kraju. Powrót na zwycięską ścieżkę zapoczątkowany przed kilkoma dniami należałoby nadal kontynuować. Szanse są i to całkiem spore. Bez determinacji i dania z siebie absolutnego maxa jednak prawdopodobnie się nie obejdzie.

Polska – USA gdzie oglądać transmisję na żywo?

Relacja live z tego arcyciekawego pojedynku będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz stacji Polsat Sport.

O której mecz Polska – USA? Kiedy grają?

Starcia ćwierćfinałowe na MŚ siatkarzy 2022 będą mieć miejsce w dniach 7-8 września 2022 roku. Potyczkę z udziałem Biało-czerwonych zaplanowano na drugi z tych dni. Start punktualnie o 21:00.