Zakłady bukmacherskie MŚ siatkarek 2022 – typy i kursy bukmacherskie

Po emocjonującym turnieju w wykonaniu panów, czas na nasze piękne panie. Biało-czerwone siatkarki przystępują do rywalizacji w Mistrzostwach Świata. Zobacz więc, jak stawiać na MŚ siatkarek 2022 zakłady, gdzie są najlepsze kursy na siatkówkę i jakie mamy typy.

MŚ siatkarek 2022 zakłady bukmacherskie – gdzie i jak obstawiać mecze?

Zacznijmy od najlepszych bukmacherów na MŚ siatkarek 2022. Zakłady można wysyłać na poniższych stronach. Betclic, Fortuna, STS – siatkówka na tych oraz innych stronach wygląda naprawdę bardzo dobrze. Mamy tutaj na myśli zarówno ofertę zakładów, kursy, ale też bonusy. Spójrz zresztą sam.

Bukmacherzy
Bonusy
Kod Promocyjny

1.STS

Najlepsi bukmacherzy - sts

✅ Bonus - do 1660 złotych

✅ Kod Promocyjny - STSMAX

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

2. Betclic
Najlepsi bukmacherzy -betclic

✅ Bonus - cashback do 200 zł

✅ Kod Promocyjny - BETPLMAX

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

3. Fortuna

Najlepsi bukmacherzy -fortuna

✅ Bonus - do 810 zł + 20 zł freebet

✅ Kod Promocyjny - BETMAX

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

4. eWINNER

Najlepsi bukmacherzy -ewinner

✅ Bonus - do 610 złotych

✅ Kod Promocyjny - MAXBET

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

5. PZBuk

Najlepsi bukmacherzy -pzbuk

✅ Bonus - do 1050 złotych

✅ Kod Bonusowy - PZMAX

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

6.LVBET

Najlepsi bukmacherzy -lvbet

✅ Bonus - do 3333 zł + 20 zł freebet

✅ Kod Promocyjny - BEST20

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

7.Superbet

superbet

✅Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

ODBIERZ BONUS

Czytaj więcej >>

MŚ siatkarek 2022 kursy na zwycięzcę

Jak wyglądają na MŚ siatkarek 2022 faworytki? W tym celu warto prześledzić kursy na siatkówkę. Bukmacherzy największe szanse dają Amerykankom i Włoszkom. Nieco niżej zostały wycenione Serbki czy Brazylijki.

MŚ siatkarek 2022 - kursy na zwycięzcę
Postaw zakłady na MŚ w siatkówce 2022

Stany Zjednoczone - 3.25

Obstaw tutaj

Włochy - 3.50

Obstaw tutaj

Serbia - 5.00

Obstaw tutaj

Brazylia - 7.50

Obstaw tutaj

Chiny - 10.00

Obstaw tutaj

Polska - 40.00

Obstaw tutaj

Co zrobią polskie siatkarki? Zdaniem bukmacherów mamy niewielkie szanse na Mistrzostwo i niewiele większe, żeby powalczyć o strefę medalową. Liczymy jednak, że nasze panie kolokwialnie mówiąc “zaskoczą”.

Typy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022

Trudno o inne typy siatkówka niż te, że losy Mistrzostwa Świata rozegrają się pomiędzy czterema wyżej wymienionymi reprezentacjami, a więc USA, Włochami, Serbią i Brazylią. My jednak skoncentrowlaiśmy się na tym, żeby wytypować jak wypadną Polki.

Uważamy, że reprezentacja Polski na MŚ siatkarek 2022 ma jak najbardziej szanse awansować do ćwierćfinału. Warto więc wykorzystać widoczne, dobre kursy na siatkówkę. Poza tym w STS siatkówka to także możliwość obstawiania, że Polki wejdą do strefy medalowej. My jednak nie pokusimy się o takie typy. MŚ siatkarek 2022 to wymagająca impreza, nasza forma nie jest najwyższa, a rywalki absolutnie topowe. Jeżeli jednak wierzysz w niespodziankę, możesz wykorzystać wysokie kursy i na te zakłady na siatkówkę.

zakłady bukmacherskie mś siatkarek 2022

Jak stawiać na MŚ siatkarek 2022 zakłady bukmacherskie?

Znasz już typy siatkówka i wiesz, jak wyglądają kursy na siatkówkę. Czas więc bliżej przyjrzeć się temu, jak obstawiać MŚ siatkarek 2022. Zakłady pozwalają na wiele możliwości kreślenia kuponów, a my proponujemy te najpopularniejsze i najbardziej praktyczne.

Kto wygra MŚ siatkarek 2022? Zakłady na zwycięzcę

W zakładach bukmacherskich, takich jak STS, siatkówka to możliwość obstawiania zwycięzcy Mistrzostw Świata kobiet. Kursy są dostępne już przed rozpoczęciem i na bieżąco aktualizowane w trakcie turnieju. Jeżeli chcesz grać na faworytów przed turniejem, nie oszukujmy się. Nie zarobisz tutaj wiele. Warto szukać niespodzianek i w trakcie MŚ siatkarek 2022 obserwować formę poszczególnych reprezentacji.

Czołowa trójka (TOP 3)

Jeżeli twierdzisz, że ciężko wytypować Mistrzynie, możesz zagrać na to, czy konkretna reprezentacja znajdzie się w TOP 3 turnieju. To bezpieczniejsze zakłady na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet, ale pamiętaj, że kursy nie będą tak wysokie, jak w przypadku typowania zwycięzcy.

Zwycięzca meczu

Oczywiście, nikt nie broni Ci też obstawiania poszczególnych meczy. To najpopularniejszy rodzaj zakładu. Możesz więc typować wyniki Polek, Amerykanek czy dowolnej innej reprezentacji.

Handicap setowy

Ciekawie wygląda też obstawianie meczy MŚ siatkarek 2022 z wykorzystaniem handicapu setowego. To odjęcie bądź dodanie setów dla danej reprezentacji. Na przykład obstawiamy, że Polki wygrają z handicapem -1.5 seta. To oznacza, że musimy wygrać przynajmniej różnicą dwóch setów. I podobnie, jeżeli obstawisz, że Chinki wygrają z handicapem +1.5 seta, oznacza, że mogą przegrać mecz, ale nie różnicą większą, niż 1.5 seta.

Handicap punktowy

Podobnie działa handicap punktowy. Tutaj sumowana jest liczba punktów ze wszystkich setów i możesz obstawić, że Polki wygrają nawet po odjęciu -11.5 punktów czy innej wartości.

Dokładna liczba setów

To jeden z trudniejszych, jeśli chodzi o MŚ 2022 zakłady bukmacherskie, rynków. Należy dokładnie wytypować, ile setów będzie w danym meczu, a więc 3, 4 lub 5.

Będzie set tak/nie

Podobny rynek bukmacherski, lecz tutaj typujesz, czy będzie 4 lub 5 set w meczu.

Kto wygra danego seta

Nie musisz stawiać zakładów na zwycięzcę meczu, a możesz zagrać, że np. Polki wygrają pierwszego czy drugiego seta. To ciekawy rynek zwłaszcza dla zakładów na żywo, który pozwala na bieżąco reagować na to, co dzieje się na parkiecie. Jeżeli zauważyłeś, że Polki przegrały drugiego seta, ale grają już lepiej, możesz obstawić, że wygrają trzeciego i tak dalej.

Liczba punktów w meczu

Kursy na siatkówkę i typy to także over/under, a więc granie czy w meczu będzie np. powyżej czy poniżej 150 punktów.

Podsumujmy, jak stawiać zakłady na MŚ siatkarek 2022

  1. Wybierz odpowiedniego bukmachera: Fortuna, Betclic, STS – siatkówka tutaj, ale też u innych operatorów stoi naprawdę na wysokim poziomie.
  2. Śledź mecze i czytaj aktualności odnośnie Mistrzostw Świata.
  3. Wybierz zakłady, które chcesz obstawić, prześledź przy tym typy bukmacherskie.
  4. Porównaj kursy na siatkówkę. Zagraj tam, gdzie są najwyższe.
  5. Wykorzystaj też bonusy bukmacherskie.
  6. Powodzenia!