Anglia – Francja typy, kursy i zakłady (Ćwierćfinał, 10.12)

Jeżeli któryś z meczów ćwierćfinałowych na Mistrzostwach Świata 2022 można nazwać hitowym, to z pewnością jest nim właśnie Anglia – Francja. Typy bukmacherskie i solidną analizę znajdziesz poniżej. Kto wygra? Trójkolorowi czy Synowie Albionu? Oto jest pytanie!

Anglia – Francja typy na 1/4 finału MŚ 2022

Już ostrzymy sobie zęby na starcie jednych z najlepszych ekip na Starym Kontynencie. Anglicy chcą nawiązać do lat sześdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy ich reprezentacja świętowała największe sukcesy, a Francuzi przylecieli do Kataru z zamiarem obrony tytułu Mistrzów Świata. W sobotę jedna z drużyn zostanie jednak pozbawiona dalszych nadziei. Którą nią będzie?

Anglia - Francja typy

Spójrzmy na to, jak do tej pory toczyły się losy Anglików i Francuzów na Mistrzostwach Świata 2022. Anglicy awansowali do fazy pucharowej z siedmioma punktami, zdobytymi dzięki wygranym nad Iranem i Walią oraz remisem ze Stanami Zjednoczonymi. Francuzi jako pierwsi, po dwóch wygranych (Australia, Dania) zapewnili sobie awans do 1/8 finału. Na koniec przegrali z Tunezją, choć trzeba przyznać, że Didier Deschamps posłał do boju drugi garnitur, a największe gwiazdy pojawiły się na boisku dopiero po upływie ponad 60 minut gry.

W 1/8 finału Anglicy pokonali 3:0 Senegal, mając kontrolę nad spotkaniem od pierwszego aż do ostatniego gwizdka sędziego. Warto zauważyć, że przełamał się Harry Kane, który zdobył pierwszego gola na Mistrzostwach Świata 2022. Francuzi grali z Polakami. Wygrana 3:1 nie przyszła łatwo. Trójkolorowi musieli być uważni zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy Polacy mieli swoje szanse. W drugiej jednak wszystko wróciło, powiedzmy, do normy i ekipa Didiera Deschampsa także pewnie awansowała do ćwierćfinału Mundialu 2022.

Anglicy czy Francuzi?

Jak zakończy się mecz Anglia – Francja? Typy bukmacherskie wcale nie są taką oczywistością. W historii sześć razy wygrywała Francja, trzy razy Anglia, a czterokrotnie byliśmy świadkami remisu. Ostatni mecz tych ekip w 2017 roku dostarczył mnóstwa emocji i zakończył się wygraną Francuzów 3:2.

Uważamy, że ten mecz może być zamknięty do pierwszego gola. Obie reprezentacje mają swoje ambicje i obie wiedzą też, że przede wszystkim, nie mogą stracić bramki, bowiem i Anglicy i Francuzi potrafią się wówczas napędzić. Spodziewamy się remisu do przerwy i być może w pierwszej połowie nie zobaczymy bramek. Zarówno Anglicy, jak i Francuzi nie grali na tych MŚ 2022 jeszcze z tak silnym rywalem. To będzie dla nich prawdziwa weryfikacja formy.

Synowie Albionu liczą, że na kluczowe mecze Harry Kane przebudzi się ze skutecznością. W końcu trafił do siatki w meczu 1/8 finału. Zobaczymy, czy pójdzie za ciosem. Apetyt na podtrzymanie serii ma też Kylian Mbappe, który jest aktualnie najlepszym strzelcem Mundialu 2022.

Bezpośrednie mecze Anglia – Francja

  • Francja – Anglia 3:2
  • Anglia – Francja 2:0
  • Francja – Anglia 1:1

Trzy ostatnie bezpośrednie mecze i trzy różne wyniki. Zatem tutaj, wszystko może się zdarzyć!

Anglia – Francja kursy

  • Anglia – 2.95
  • Remis – 3.35
  • Francja – 2.49

Jak pokazują Anglia – Francja kursy bukmacherskie, minimalnym faworytem są Francuzi, ale także bukmacherzy nie są pewni, jak może zakończyć się to starcie.

Obstaw tutaj

Kiedy mecz Anglia – Francja: o której?

To ostatni zaplanowany ćwierćfinał MŚ 2022. Anglia – Francja 10 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać Anglia – Francja? Transmisja

Transmisja Anglia – Francja na TVP 1 oraz TVP Sport.