Typy MŚ 2022 – najlepsze zakłady i kursy Grupa C

Nikt nie ma wątpliwości, że typy Grupa C MŚ 2022 są tymi prognozami, które najbardziej interesują polskich kibiców. W końcu, to w tej grupie rywalizuje reprezentacja Polski. Czy awansujemy dalej? Sprawdź nasze przewidywania na Mundial 2022 w Katarze.

Grupa C – typy MŚ 2022 na zwycięzcę

Reprezentacja Argentyny uważana jest za decydowanego faworyta rywalizacji, którą szykuje nam Grupa C. Typy te znajdują uzasadnienie w ostatnich występach Argentyńczyków, ale też w klasie piłkarzy, którymi dysponują Albiceleste.

Typy Grupa C MŚ 2022

Lionel Messi sięgnął ostatnio ze swoją reprezentacją po jeden, z dwóch brakujących w jego gablocie tytułów. Mowa o Copa America 2021, w którym Argentyna ograła wiecznego rywala, a więc Brazylię. Przed Messim, jak już sam ogłosił, ostatnie Mistrzostwa Świata i zrobi wszystko, by pokazać po raz ostatni błysk swojego geniuszu. Zdaniem ekspertów, Argentyńczycy są nie tylko faworytami na typy Grupa C MŚ 2022, ale wskazuje się ich również w szerokim gronie kandydatów do triumfu na Mundialu w Katarze.

Argentyna jest niepokonana od 35 spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki! To fenomenalny wyczyn, pokazujący w jakim gazie są Albiceleste. Argentyńczykom może pomóc także stosunkowo łatwy terminarz grupowy, gdzie na początek zagrają z najsłabszą Arabią Saudyjską. Ten mecz może ich napędzić.

Grupa C – typy MŚ 2022 na awans

No dobra, sugerujemy na Grupa C zakłady, że to Argentyna wygra rywalizację, ale kto jeszcze awansuje do fazy pucharowej? Takie typy Grupa C MŚ 2022 także rozgrzewają kibiców niemalże do czerwoności.

Eksperci są zgodni, że szykuje nam się ciekawa konfrontacja, pomiędzy Polską, a Meksykiem. Decydujący może być fakt, że obie reprezentacje zmierzą się w bezpośrednim meczu już w pierwszej kolejce fazy grupowej. Szanse zarówno reprezentacji Polski, jak i Meksyku na awans zostały wycenione po równo. Faktem jest, że żadna z drużyn nie może przegrać na inaugurację Mundialu, bowiem znacznie skomplikowałaby sobie drogę do awansu. Jednak z drugiej strony, w meczu Polska – Meksyk remis także nikogo nie zadowoli.

Z jednej strony Meksyk na każdym z ostatnich siedmiu Mundiali awansował z grupy, a Polka wiemy, jak wypadała. Z drugiej strony jednak, to w szeregach reprezentacji Polski jest więcej indywidualności. W coraz lepszej formie jest Piotr Zieliński, a Robert Lewandowski potrafi w pojedynkę przesądzać o losach spotkań. I na to też liczymy.

Sprawdzając Grupa C kursy, stawiamy zakłady, że Polska awansuje do fazy pucharowej. Nie będzie jednak o to łatwo, bo Meksykanie także mają swoje ambicje, a Arabia Saudyjska nie chce być przysłowiowym chłopcem do bicia.

Typy, analiza i zapowiedź Grupy C na Mistrzostwach Świata 2022

Poznałeś typy Grupa C MŚ 2022, a przeanalizujmy teraz jeszcze pokrótce każdą z reprezentacji: Argentynę, Arabię Saudyjską, Meksyk i Polskę z osobna. Dzięki temu zrozumiesz nasze MŚ 2022 typy.

Argentyna w roli faworyta

Grupa C typy pokazują, że Argentyńczycy są faworytami. Napędzeni wygraną w Copa America i mający w składzie wiele gwiazd największego kalibru, nie powinni mieć problemu by awansować z grupy i to na pierwszym miejscu. Dobry występ Argentyny w fazie grupowej może potwierdzić to, o czym prawi wielu, a więc, że Albiceleste mogą namieszać i walczyć na Mistrzostwach Świata w Katarze nawet o medale. To byłoby fantastyczne zwieńczenie kariery reprezentacyjnej w wykonaniu Lionela Messiego.

Arabia Saudyjska kopciuszkiem rywalizacji?

Arabia Saudyjska skazywana jest na pożarcie, ale wcale nie lekceważylibyśmy tej reprezentacji. Piłkarzom przyzwyczajonym do wysokich temperatur i specyficznego klimatu, mogą sprzyjać boiska w Katarze. Zasadnicze pytanie brzmi, czy wydolnością będą w stanie nadrobić braki techniczno-taktyczne? Nie sądzimy. Uważamy więc, że każdy punkt wywalczony przez Arabię Saudyjską będzie ogromnym sukcesem dla tej kadry.

Meksyk pokaże temperament?

Na rywalizację, którą szykuje nam Grupa C kursy na Meksyk pokazują, że latynosi mają realne szanse na awans z grupy, czego oczywiście, jako polscy kibice byśmy nie chcieli. Z jednej strony Meksykanie chcą po raz ósmy z rzędu wyjść na Mistrzostwach Świata z grupy, a z drugiej, wreszcie chcieliby zajść dalej, niż 1/8 finału. Tak kończyło się dla nich siedem ostatnich finałów MŚ w piłce nożnej.

Polska ma swoje duże nadzieje

Na reprezentację Polski Grupa C zakłady szaleją. Każdy obstawia, jak wypadną podopieczni Czesława Michniewicza. Mamy spore nadzieje i plan minimum – awans z grupy. Przed czterema laty w Rosji się nie udało, a ostatni raz reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w 1986 roku w Meksyku. Teraz właśnie z tą reprezentacją przyjdzie nam się bić o awans. Oby udanie.