Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy | NBA play-offs

Pierwsze spotkanie zgodnie z naszymi przewidywaniami padło łupem Lakers. Fantastycznie zaprezentował się Anthony Davis, który poza byciem najlepiej punktującym zawodnikiem zdominował również zbiórki. W nocy z czwartku na sobotę czeka nas drugie starcie. W tekście dowiedziecie się jakie są nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy na nadchodzące spotkanie w Chase Center.

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy bukmacherskie

W pierwszym meczu typowaliśmy, że Warriors zaliczą gorsze spotkanie co będzie miało związek z mentalnym wyczerpaniem po spotkaniu numer 7 przeciwko Kings, w którym Wojownicy dali z siebie wszystko co tylko mieli. Mowa tutaj zwłaszcza o Stephie Currym, który przeciwko Królom rzucił ponad 50 oczek, natomiast w meczu otwierającym serię z Jeziorowcami dołożył raptem 27 punktów. Nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy zakładają, że w meczu numer 2 były MVP i najlepszy strzelec w historii NBA powróci na swój najwyższym poziom.

Warriors - Lakers typy
Icon Sport

W związku z tym stawiamy, że zdobędzie co najmniej 31 punktów w spotkaniu. Gdy Warriors dołożą do tego poprawę gry na tablicach i ograniczą w strefie podkoszowej Anthony'ego Davisa to powinni wyrównać stan serii. Wskazują na to również Golden State Warriors – Los Angeles Lakers kursy, które wyraźnie faworyzują gospodarzy nadchodzącego spotkania w Chase Center. My również uważamy, że zespół z San Francisco dokona usprawnień, które pozwolą im wyrównać stan rywalizacji i wybrać się do miasta aniołów w dużo lepszych spotkaniach na mecz numer trzy. Duża rola w tym będzie Steve'a Kerra, który musi spędzić wiele godzin na analizie i poprawie ruchu piłki swojego zespołu, ponieważ Lakers to drużyna która zmienia krycie na każdej pozycji co bardzo mocno utrudnia grę jego podopiecznym. Przede wszystkim z tego wynikają mizerne zdobycze punktowe Klaya Thompsona czy Adnrew Wigginsa w pierwszym spotkaniu.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Golden State Warriors – Los Angeles Lakers? Transmisja i stream

Drugi mecz pomiędzy Warriors i Lakers odbędzie się w nocy z czwartku na piątek (04/05.05). Niestety żadna z polskich telewizji nie przewiduje transmisji z tego świetnie zapowiadającego się spotkania. Nie musicie się jednak martwić, mamy dla Was rozwiązanie tego problemu. Aby obejrzeć spotkanie pomiędzy GSW i LAL wystarczy dokonać darmowej rejestracji na Superbecie, po której otrzymacie dostęp do streama z meczem.

OGLĄDAJ TUTAJ