Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy, analiza i transmisja (mecz o III miejsce PGE Ekstraligi, 24.09)

Czas zakończyć rywalizację w ramach PGE Ekstraligi 2022! W tym tekście chcielibyśmy przedstawić wam Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy. Drugi pojedynek o trzecie miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski zapowiada się bardzo ciekawie.

Godne uwagi typy bukmacherskie na mecz zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń (24.09.2022)

Co wydarzy się podczas rewanżowego meczu o III miejsce w Częstochowie? Oczywiście jak najbardziej warto przejrzeć Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń kursy. Może przy okazji wizyty u bukmachera przydatne okażą się nasze prognozy.

Włókniarz Częstochowa wygra i sięgnie po brązowy medal?

Pierwszy mecz o brązowy medal PGE Ekstraligi 2022 odbył się 11 września 2022 roku. W Grodzie Kopernika zwyciężył For Nature Solutions Apator Toruń. Gospodarze triumfowali minimalnie – tylko 46:44.

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń typy

Najwięcej punktów po stronie Apatora zapisał Jack Holder. Pojechał wręcz fenomenalnie. Na jego koncie pojawiło się aż 16 punktów! Solidnie wypadł też Paweł Przedpełski (11+1). Swoje dorzucił również Robert Lambert (9+4).

A jak poszło przeciwnikom? Ważne punkty dla Włókniarza zdobył Kacper Woryna. On zapisał przy swoim nazwisku 11 “oczek” i bonus. W gazie był też Jakub Miśkowiak, autor 10 punktów. Poniżej swojego poziomu pojechał natomiast Leon Madsen. On zdobył tylko 5 punktów i bonus.

Co przyniesie nam rewanż? Oczywiście mamy już gotowe Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy na to spotkanie. Przeczuwamy, że częstochowianie wykorzystają znajomość domowego owalu i pokonają Apator, dzięki czemu sięgną po brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski 2022.

Nasze przeczucia wskazują też na to, że dużo lepiej niż w premierowym meczu spisze się Leon Madsen. Ten doświadczony zawodnik powinien wywalczyć co najmniej 12 “oczek”. Częstochowski owal zna jak własną kieszeń, więc nie powinno być to dla niego żadnym kłopotem.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń składy. Zobacz awizowane zestawienia

Sztaby szkoleniowe obu zespołów zgłosiły już Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń składy awizowane. Kto ma pojechać w meczu o trzecie miejsce? Przeanalizujmy zestawienia drużyn z Częstochowy i Torunia:

For Nature Solutions Apator Toruń:
1. Patryk Dudek
2. Jack Holder
3. Paweł Przedpełski
4. Zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń transmisja. Gdzie, kiedy i o której obejrzeć mecz?

Drugi pojedynek o trzecie miejsce PGE Ekstraligi 2022 został przewidziany na 24 września 2022. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 19:15.

Mecz będzie można oglądać na Eleven Sports 1. W internecie Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń transmisja zostanie udostępniona na Canal+ online.

FAQ

  • Jaki wynik padł w pierwszym meczu o 3. miejsce PGE Ekstraligi 2022?

W pierwszym spotkaniu Apator Toruń okazał się nieco lepszy od Włókniarza Częstochowa. Ściganie zakończyło się rezultatem 46:44.

  • Gdzie obejrzeć starcie Włókniarza z Apatorem?

Transmisja z tego pojedynku pojawi się na Eleven Sports 1. Przekaz live dostępny będzie również na Canal+ online.