Kiedy grają Polki mecz Polska – Chorwacja? O której godzinie MŚ siatkarek 2022

Kiedy grają Polki mecz Polska – Chorwacja? O której godzinie MŚ siatkarek 2022

Nadzieje przed inauguracją nadchodzących mistrzostw są całkiem spore. Wszystko rzecz jasna spowodowane jest sukcesem, jaki po raz kolejny stał się autorstwem męskiej reprezentacji. Czy podopieczne Stefano Lavariniego stać na podobny wyczyn? Kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022? Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy Polska – Chorwacja? O której godzinie?

Im bliżej do rozpoczęcia polsko-holenderskiego turnieju, tym więcej pojawia się pytań, kiedy Polska – Chorwacja? Start meczu otwarcia zaplanowano więc na godz. 18:00 w dniu 23 marca bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Chorwacja? Transmisja

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 wywołują wbrew pozorom wśród kibiców naprawdę spore emocje. Nic zatem dziwnego, że informacje, gdzie można oglądać starcia z udziałem Polek są w ostatnim czasie bardzo pożądane. Co do zasady cały siatkarski mundial relacjonuje na swoich kanałach stacja Polsat Sport, jednak potyczki Biało-czerwonych można śledzić także na antenach TVP2.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Najważniejszy jest dobry początek

Trudno powiedzieć, jakoby Polki były typowane do wąskiego grona drużyn mogących osiągnąć mniejszy bądź większy sukces na MŚ. Niestety polska siatkówka w odmianie kobiecej jest na ten moment daleko w tyle za mężczyznami. Zarówno w odmianie klubowej, jak i reprezentacyjnej.

Rozpoczęcie zmagań na własnej ziemi od triumfu mogłoby dać jednak solidnego kopa Asi Wołosz i jej reprezentacyjnym koleżankom. Chorwatki są co prawda dość solidnym rywalem, ale przy pełnym skupieniu i poświęceniu ich pokonanie jak najbardziej leży w zasięgu Biało-czerwonych.

Jeśli poszukujecie nieco bardziej szczegółowych informacji o całym turnieju, a także chcielibyście wiedzieć, kiedy grają Polki w MŚ siatkarek 2022, to rzućcie okiem na nasze pozostałe artykuły dotyczące siatkarskiego mundialu. Z całą pewnością nie pożałujecie.