Ajax – Feyenoord, typy kursy i zapowiedź (19.03.2023)

Kolejna seria spotkań w ramach rozgrywek ligi holenderskiej już w nadchodzący weekend. Przygotowaliśmy na hitowy pojedynek Ajax – Feyenoord typy całkowicie za darmo.

Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam typy i przewidywania

Pora na niesamowite emocje w rozgrywkach Eredivisie. Mecz na szczycie tabeli bo tak w kilku słowach opisać można nadchodzącą potyczkę w Amsterdamie. Po przeanalizowaniu garści statystyk wybraliśmy dwa, naszym zdaniem najciekawsze na pojedynek Ajax – Feyenoord typy. Możecie je wykorzystać podczas stawiania zakładów.

ajax - feyenoord typy

Piłkarze z Amsterdamu to najlepiej strzelająca ekipa w całej lidze. Obecni Mistrzowie Holandii do tej pory zdobyli już 70 goli. Po 25. ligowych kolejkach Johna Heitingi legitymują się bilansem 16. wygranych, 7. remisów i 2. porażek. Zdobyte 55. oczek plasuje graczy z Johan Cruyff Arena na 2. pozycji w tabeli.

Piłkarze z Rotterdamu są drodze po pierwszy od 2017 roku tytuł mistrzowski. W 25. meczach, które rozegrali do tej pory podopieczni Arne Slota udało im się odnieść 17. zwycięstw, 7. remisów i tylko 1. porażkę.

Naszym zdaniem niedzielny pojedynek zakończy się triumfem drużyny gospodarzy. Poziom, który prezentują obie ekipy w tym sezonie jest bardzo wyrównany. Na wynik wpływ może mieć zatem chociażby atut własnego obiektu. Spoglądając w statystyki widzimy, że piłkarze z Amsterdamu wygrali 10. z 15. ostatnio rozegranych meczów. Naszym zdaniem spotkanie to będzie niesamowicie ciekawe i obydwa zespoły trafią do siatki. Taki scenariusz miał miejsce w 11. z ostatnich 15. spotkań z udziałem Feyenoordu.

Ajax – Feyenoord ostatnie wyniki

Poniżej prezentujemy wam wyniki, które obydwa zespoły odniosły w ostatnim czasie.

Ostatnie mecze Ajaxu Amsterdam

  • Heerenveen – Ajax 2:4
  • Ajax – Nijmegen 1:0
  • Graafschap – Ajax 0:3

Ostatnie mecze Feyenoordu

  • Feyenoord – FC Volendam 2:1
  • Szachtar – Feyenoord 1:1
  • Feyenoord – Groningem 1:0

Ajax – Feyenoord bezpośrednie mecze

Pojedynki tych zespołów to już wręcz wizytówka rozgrywek Ligi Holenderskiej.

  • Feyenoord – Ajax 1:1
  • Ajax – Feyenoord 3:2
  • Feyenoord – Ajax 0:2

W ostatnich meczach da się zauważyć, że to ekipa Ajaxu częściej wygrywała. Czy w najbliższą niedzielę dołożą oni kolejny triumf do swojego bilansu?

Ajax – Feyenoord kursy bukmacherskie

Poznaliście nasze na potyczkę Ajax – Feyenoord typy. Również bukmacherzy upatrują w drużynie z Amsterdamu faworyta tego starcia.

Gdzie oglądać Ajax – Feyenoord? Transmisja

Gdzie i o której Ajax – Feyenoord? Pierwszy gwizdek arbitra w najbliższa niedzielę, 19 marca o godzinie 14:30. Transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport i na platformie Polsat Box Go.