Al-Ahly – Real Madryt typy i kursy bukmacherskie

Real Madryt wkracza do walki o Klubowe Mistrzostwo Świata 2022 (turniej przeniesiony na 2023 rok ze względu na mundial). Sprawdźcie kapitalne Al-Ahly – Real Madryt typy.

Al-Ahly Kair – Real Madryt typy i przewidywania

Przedstawiliśmy już przygotowane przez nas Al-Ahly – Real Madryt typy, które z pewnością nikogo nie dziwią. Faworytem jest tutaj drużyna z Madrytu, która dysponuje lepszym składem i większymi możliwościami. Poza tym ma na koncie zdecydowanie więcej osiągnięć. Bez większego kłopotu powinna wygrać ten pojedynek.

Al-Ahly Kair - Real Madryt typy

Przeczuwamy poza tym, że padną tutaj co najmniej dwa gole. Oczywiście zakładamy, że raczej będą je zdobywać tylko zawodnicy Realu Madryt. Wątpliwe, by niżej notowany rywal był w stanie czymś zaskoczyć ekipę z Hiszpanii.

Godnym uwagi jest fakt, że drużyna Carlo Ancelottiego dopiero rozpoczyna przygodę z tą edycją Klubowych Mistrzostw Świata. Al-Ahly natomiast ma na swoim koncie dwa spotkania w ramach tej imprezy.

Na inaugurację Al-Ahly okazało się lepsze od drużyny Auckland City (3:0). Następnie ten zespół triumfował w starciu z Seattle Sounderes, ale już mniej pokaźnie, bo 1:0. Gdyby wyeliminował Real, mielibyśmy sensację.

Al-Ahly – Real Madryt ostatnie wyniki

Ostatnimi czasy ekipa Al-Ahly notowała triumf za triumfem. Real Madryt zaliczał natomiast wzloty i upadki. 

Ostatnie mecze Al-Ahly:

  • Seatle Sounders – Al-Ahly 0:1
  • Al-Ahly – Auckland City 3:0
  • Al-Ahly – National Bank Egypt 1:0

Ostatnie mecze Realu:

  • Mallorca – Real 1:0
  • Real – Vaelcnia 2:0
  • Real – Sociedad 0:0

Al-Ahly – Real bezpośrednie mecze

W najnowszej historii futbolu nie dochodziło do bezpośrednich konfrontacji tych dwóch drużyn.

Al-Ahly – Real Madryt kursy bukmacherskie

Tutaj większego zaskoczenia nie ma. Faworytem bukmacherów jest oczywiście ekipa z Hiszpanii. Warto wziąć to pod uwagę, analizując Al-Ahly – Real typy.

Gdzie oglądać Al-Ahly – Real Madryt? Transmisja

W półfinale Klubowych Mistrzostw Świata, który zaplanowano na 8 lutego 2023 roku, Real Madryt rywalizować będzie z Al-Ahly. O której Al-Ahly – Real Madryt? Początek tego pojedynku został przewidziany na 20:00.

Oczywiście prowadzona będzie transmisja “na żywo”. Bezpośredni przekaz z tego pojedynku będzie można śledzić na Canal+ Sport, a także na Canal+ online.