Arka – Podbeskidzie typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (12.11.2022)

Kolejne ligowe emocje przed nami. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy na mecz Arka – Podbeskidzie typy, które pomogą w stawianiu zakładów.

Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała (12.11.2022)

Już niedługo piłkarskie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Katarze. Zanim to nastąpi nadal rozgrywki toczą się w wielu europejskich ligach. Wśród nich jest także Fortuna 1 Liga. Jednym ze spotkań tej kolejki będzie starcie Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

arka - podbeskidzie typy

Obydwa kluby w obecnej części sezonu znajdują się w górnej części tabeli. Gdynianie po 8 zwycięstwach, 3 remisach i 6 porażkach mają na swoim koncie 27 oczek i plasują się na 6 pozycji. Nieco niżej sklasyfikowany jest zespół Podbeskidzia. Wygrane 7 meczów, 5 remisów i 5 porażek sprawia, że podopieczni trenera Dariusza Żurawia zgromadzili tylko punkt mniej od swojego sobotniego rywala (26 oczek) i zajmują obecnie 8 lokatę.

Arka – Podbeskidzie wyniki bezpośrednich meczów

  • Podbeskidzie – Arka 0:1
  • Podbeskidzie – Arka 1:1
  • Arka – Podbeskidzie 1:0
  • Podbeskidzie – Arka 1:2
  • Arka – Podbeskidzie 3:2

Analizując ostatnie bezpośrednie spotkania tych zespołów zauważyć można, że mecze te zawsze są bardzo wyrównane.

Arka – Podbeskidzie typy bukmacherskie

Obydwa zespoły prezentują w obecnym momencie sezonu podobną formę. Czy gdynianie wykorzystają atut własnego obiektu i zainkasują pełną pulę? My odważymy się sprzeciwić przewidywaniom bukmacherów i obstawiamy zwycięstwo ekipy gości. Drużyna Podbeskidzia ma ostatnio dobrą passę jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Piłkarze Dariusza Żurawia wygrali 7 z 10 ostatnich takich spotkań. Drugie nasze na mecz Arka – Podbeskidzie typy to strzelenie pierwszego gola przez Arkowców. Gdynianie trafiali do siatki jako pierwsi w 6 z 10 ostatnio rozegranych meczów na własnym obiekcie w ramach Fortuna 1 Ligi.

Arka – Podbeskidzie kursy bukmacherskie

Tak jak pisaliśmy wyżej. Co prawda faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy ale spotkanie powinno być niezwykle zacięte i w końcowym rozrachunku to goście mogą cieszyć się z triumfu.

Arka – Podbeskidzie gdzie oglądać?

Jak z większości meczów Fortuna 1 Ligi tak i z meczu Arka – Podbeskidzie transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport Extra a także na platformie Polsat Box Go i serwisie statscore.